» załóż konto» przypomnij hasło

Wygraj zestaw głośników Microlab M-880

Wygraj głośniki Microlab M-880

Również w październiku nie mogło u nas zabraknąć ciekawego konkursu dla naszych czytelników. Tym razem dzięki firmie Microlab możecie wygrać zestaw głośników M-880, które dla Was testowaliśmy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania, zostać fanem portalu PCFoster.pl oraz marki Microlab na Facebooku, a także wykazać się odrobiną kreatywności.

 

1. Ile głośników z serii M ma w swojej ofercie firma Microlab?


2. Jakie według Ciebie są najważniejsze cechy głośników Microlab M-880 (wymień dwie) i napisz dlaczego.

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: imię i nazwisko / nazwa (zgodne z Facebookiem)

Przykładowa treść:  trzy ; cecha xyz i zyx, ponieważ....

Nagroda

Głośniki Microlab M-880 (model potestowy)

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 17 października 2012 r. do 24 października 2012 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Microlab.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi "polubić" fanpage Microlab i PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:

Wyniki konkursu

Po 7 dniach zabawy mamy już wybraną osobę, która będzie mogła się cieszyć z nagrody. Podsumowując, w konkursie udział wzięło 148 osób, a prawidłową odpowiedź podało aż 82% uczestników. Wybrana osoba to:

 • Olga B.

Do tej osoby została już wysłana już wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych teleadresowych.

Odpowiedzi:

1. 18 zestawów

2. Tutaj zacytujemy kilka ciekawszych odpowiedzi:

"Po pierwsze - obudowa wykonana z bardzo dobrej jakości płyty MDF co zapewnia bardzo dobre właściwości akustyczne zestawu, zwłaszcza głośnika niskotonowego. Po drugie łatwy dostęp do wszystkich pokręteł umieszczonych na przednim panelu subwoofera co bardzo ułatwia obsługę i regulację głośników, zwłaszcza gdy nasz subwoofer umieszczony jest pod biurkiem i w przypadku głośników mających pokrętła z tyłu, regulacja jest niewygodna. "

"dobrej jakości dźwięk oraz wygląd , ponieważ dźwięk zrobił na mnie w Państwa teście pioronujące wrażenie fragment Matrixa odebrałam jakbym była w środku akcji,a wygląd bardzo mi się podoba kształt i kolor głośniczków bardzo bym chciała je mieć u siebie w domku ale niestety jako mama trójki dzieci na dodatek szukająca pracy nie ma szans."

"Moim zdaniem najważniejszymi cechami głośników Microlab M-880 jest wygląd oraz wydajność. Spełniają one wszelkie oczekiwania każdego gracza. Nowoczesny design nadający głośnikom elegancji z nutką zadziorności, a wszystko to okraszone przyjaznym dla oka niebieskim światłem. Nie trzeba testować tych głośników, aby ocenić, że zostały wykonane starannie z użyciem najlepszej jakości materiałów. Podczas uruchomienia tego zestawu po pierwsze można usłyszeć krystalicznie czystą barwę dźwięku, mógłbym rzec, że to grzech słuchać na nich muzyki marnej jakości. Po drugie zaś, możemy odczuć moc płynącą ze sprzętu stajni Microlab poprzez potężny subwoofer, który powoduje zaburzenia rytmu serca. "

 


Konkursy

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...