» załóż konto» przypomnij hasło

Wygraj routery od CISCO Linksys!

Konkurs z nagrodami!

Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwa routery od firmy CISCO Linksys. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i wykazać się weną twórczą.

Uczestnikiem konkursu może być osoba, która polubi stronę Cisco Linksys Polska i PCFoster.pl (wystarczy kliknąć poniżej): 

1. Napisz co powinien potrafić Twój router marzeń.

2. Wymień dwa przełączniki, które znajdują się w ofercie Cisco Linksys.

3. Jakie produkty od sponsora konkursu testowaliśmy ostatnio ? Podpowiedź tutaj.

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres:konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: imię i nazwisko / nazwa (zgodne z Facebookiem)

Przykładowa treść: coś ciekawego, jeden i drugi, routery xyz

 

Nagrody

1x Linksys EA3500

1x Linksys EA2700

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 9 października 2012 r. do 16 października 2012 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma CISCO Linksys.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi "polubić" fanpage Cisco Linksys i PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest firma CISCO Linksys:

Logo

Wyniki konkursu

Po 7 dniach zabawy mamy już komplet szczęśliwców. Podsumowując, w konkursie udział wzięło 350 osób, a prawidłową odpowiedź podało aż 93% uczestników. Wylosowane osoby to:

 • Maria W.
 • Radosław R.

Do Was zostały wysłane już wiadomości e-mail z prośbą o podanie danych teleadresowych.

Ciekawe odpowiedzi na pytanie 1:

Mój wymarzony router powinien spełniać nie tylko rolę mu oczywistą, ale także być dyskiem sieciowym, obsługiwać serwery P2P i być obsługiwany przy pomocy smartfona lub tabletu. Kolejną ważną cechą jest zasięg - mocy na tyle, żebym mógł udostępniać połączenie w kosmosie, a tak jakby znowu był skok z 36 kilometrów. Do tego dochodzą jego gabaryty: mały i lekki, w końcu niekiedy trzeba go przenieść lub pożyczyć. A i niech nie waży się rozłączać, bo inaczej... wymienię go na lepszy model :D

Wymarzony router to nie urządzenie. To członek rodziny, który będzie malutki, jak ziarnko grochu i będzie zawsze tam, gdzie ja. A dzięki temu będę miał szybki i niezawodny Internet w każdym miejscu na świecie.


2. np. SE2800, SE2500
3. Cisco Linksys AE1000 i PLWK400
 


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...