» załóż konto» przypomnij hasło

Wygraj bilet na targi CeBIT 2013

Odwiedź największe targi nowych technologi

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie zorganizowanym przez PCFoster.pl i firmę Natec. Tym razem do wygrania są bilety na tegoroczne targi informatyczne, sprzętu komputerowego i nowych technologii, czyli CeBIT 2013. Odbędą się one w niemieckim Hanowerze w dniach od 5 do 9 marca.

Aby wziąć udział w konkursie być naszym fanem na Facebooku i przesłać na poniższy adres e-mail (konkurs@pcfoster.pl) jednozdaniowe uzasadnienie, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przyznać bilet. Autorom najbardziej przekonywujących treści przekażemy bilet wstępu. Nagrodzonych zostanie 25 osób. Prace mogą zostać opublikowane na stronie konkursowej, dlatego uczestnik przesyłając do nas swoją pracę wyraża na to zgodę.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: imię i nazwisko z portalu Facebook

Przykładowa treść:  Powinienem otrzymać bilet ponieważ jestem fanem PCFoster.pl i firmy Natec.

 

Nagrody

25x elektroniczny bilet wstępu na targi CeBIT 2013

Uwagi: Koszt przejazdu i zakwaterowania zwycięzca pokrywa we własnym zakresie

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 21 lutego 2013 r. do 24 lutego 2013 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Natec.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi polubić fanpage PCFoster.pl na portalu społecznościowym Facebook.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 12 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
7. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 2 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
8. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
9. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
10. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
11. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
12. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:


Konkursy

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...