» załóż konto» przypomnij hasło

Oceniaj i wygrywaj sprzęt SilentiumPC

Obudowa, cooler czy zasilacz?!

Mamy dla Was propozycję zabawy w której do wygrania są dwa urządzenia od SilentiumPC. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy przygotować własną recenzję/artykuł lub nagranie wideo (forma dowolna) dotyczące sprzętu marki SilentiumPC. Dodatkowo przyznamy jedną nagrodę dla autora najlepszej recenzji, który nabył swój sprzęt u naszego sponsora, czyli w sklepie Techplanet. Nagrodzimy trzy najlepsze publikacje.

Ocenie będzie podlegać:
- wartość merytoryczna recenzji
- sposób wykonania
- po­praw­ność językowa

Recenzja powinna składać się z:
- ty­tu­łu
- wstę­pu
- tre­ści wła­ści­wej
- za­koń­cze­nia/pod­su­mo­wa­nia
- pod­pis au­to­ra tek­stu

Recenzje prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl załączając plik z artykułem w formacie txt, doc, docx lub odt oraz podając w wiadomości swój nick z portalu PCFoster.pl. W przypadku recenzji wideo prosimy o udostępnienie pliku na zewnętrznym serwerze.

 

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagrody

Brutus M23 Pure Black

Spartan PRO HE924

Deus G1 600W 80Plus Bronze (nagroda dla osoby, która zrecenzuje sprzęt zakupiony w sklepie Techplanet.pl)

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 24 czerwca 2013 r. do 8 lipca 2013 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu są firmy Techplanet i SilentiumPC.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać konto na portalu/forum PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest przesłanie recenzji produktu SilentiumPC własnego autorstwa. Teksty, zdjęcia czy grafiki kopiowane z innych portali nie będą podlegały ocenie. Artykuł po przesłaniu do redakcji PCFoster.pl staje się własnością portalu.
7. Nie­do­zwo­lo­ne jest do­da­wa­nie ar­ty­ku­łów pu­bli­ko­wa­nych wcze­śniej na ła­mach in­nych stron internetowych (na­wet je­śli są one autorstwa uczestnika).
8. Jeden uczestnik ma prawo przesłać do oceny dowolną ilość recenzji.
9. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
10. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
11. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
12. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
13. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
14. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
15. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
16. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorami konkursu są: 

Wyniki konkursu

Jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w konkursie, a sponsorowi za ufundowanie nagród. W zabawie wzięło udział zaledwie 14 użytkowników. Widać, że wakacje trwają u Was na całego. Niestety nie każdy przyłożył się do konkursowego zadania, jednak udało nam się wyłonić pierwszą trójkę:

Przypominamy o przesłaniu na adres: konkurs@pcfoster.pl swoich danych teleadresowych w celu wysyłki nagród. Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy.

 


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...