» załóż konto» przypomnij hasło

Nowoczesne routery od CISCO Linksys

Wygraj routery od CISCO Linksys!

Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania jest pięć routerów od firmy CISCO Linksys. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i mieć trochę szczęścia podczas losowania. Tym razem zwycięzców będziemy wybierali w czasie trwania zabawy. Nastąpi to w 6, 8, 10, 12 i 14 dnia konkursu.

Uczestnikiem konkursu może być osoba, która polubi stronę Cisco Linksys Polska i PCFoster.pl (wystarczy kliknąć poniżej): 

1. Co wyróżnia routery z X-Series firmy Linksys by Cisco?

2. Jak się nazywa program dostarczany razem z produktami Linksys, który umożliwia łatwe zarządzanie siecią i czy jest dostępny w formie aplikacji na urządzenia mobilne?

3. Jaki smartfon firmy Samsung o nietypowym ekranie testowaliśmy ostatnio? Podpowiedź tutaj.

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres:konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: imię i nazwisko / nazwa (zgodne z Facebookiem)

Przykładowa treść: coś ciekawego, program xyz, Galaxy S2

 

Nagrody

1x Linksys E3000

1x Linksys E2000

Linksys E2000

1x Linsys E1000

2x Linksys X2000

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 2 marca 2012 r. do 16 marca 2012 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma CISCO Linksys.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi "polubić" fanpage Cisco Linksys i PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest firma CISCO Linksys:

Logo

Wyniki konkursu

Po 14 dniach zabawy mamy już komplet szczęśliwców. Podsumowując, w konkursie udział wzięło 491 osób, a prawidłową odpowiedź podało aż 93% uczestników. Wylosowane osoby to:

 • Alicja Rembowska - Linksys E3000
 • Mariusz Garalus -  Linksys E2000
 • Dorota Mazgajska - Linksys E1000
 • Arleta Domagała - Linksys X2000
 • Roman Karbowski - Linksys X2000


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...