» załóż konto» przypomnij hasło

Na narty z Navmax!

Odpowiedz na dwa łatwe pytania i wygraj super aplikację nawigacyjną Navmax!

Drodzy Czytelnicy! Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, tym razem z firmą Navmax. Możecie wygrać jedną z trzech licencji na nawigację tego producenta. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i mieć trochę szczęścia podczas losowania. Nagrodzimy trzech szczęśliwców.

 

1. Jakie hasło jest przewodnie Navmax?

2. Na jaki wyjazd najbardziej przydałaby Ci się nawigacja Navmax? (nagradzamy najciekawsze odpowiedzi)

Pomocy możesz z pewnością szukać na fanpage'u Navmax na Facebooku: www.facebook.com/navmax

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: nick: [twój_nick_z_forum]

 

Nagrody

I miejsce - roczny abonament na nawigację Navmax

II miejsce - roczny abonament na nawigację Navmax

III miejsce - roczny abonament na nawigację Navmax

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 25 stycznia 2011r. do 8 lutego 2012 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Navmax.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać zarejestrowane konto w serwisie/forum pcfoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

 Nagrody sponsoruje firma:

Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnika bardzo dziękujemy za udział w konkursie. W konkursie wzięło udział 161 osób (156 poprawnych odpowiedzi). Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności podaję wyniki. Nagrody otrzymują:

 • I miejsce - sekkmet
 • II miejsce - agf
 • III miejsce - Sukkub

Ich odpowiedzi na drugie pytanie brzmiały następująco:

"Na dwumiesięczną wyprawę do Indii, którą od roku planuję razem ze swoim partnerem. Jest ona o tyle ciekawsze, że planujemy wybrać się tam razem z psami. Dlatego oprócz paszportów, szczepień etc musimy zaplanować także plan podróży, miejsca noclegowe gdzie możemy poruszać się razem z naszymi pupilazmi. Niestety wiele z tych miejsc jest mało popularnych, powszechnie odwiedzanych przez turystów co utrudnia nam planowanie i dostarcza nam ewentualne obawy z bezproblemowym trafieniem do celu. Taka podróż w nieznane, z dodatkowymi wyzwaniami zdecydowanie będzie łatwiejsza z dobrą nawigacją, dodatkowo jeśli możną ją obsługiwać we własnym telefonie komórkowym, który każdy właściciel wie jak obsługiwać ułatwia to zdecydowanie prace i skraca czas dotarcia do celu. Tego typu rozwiązanie jest idealne dla podróżników, którzy stawiają na zwiedzanie, poznawanie kultury a nie tracenie czasu i nerwów na błądzenie po omacku."

"Jako, że moja orientacja w terenie odpowiada orientacji plastikowego kosza na śmieci taka nawigacja przydałaby mi się ... wszędzie. A już najbardziej w puszczy Jestem zapaloną grzybiarą, wystarczy jednak, że wjadę w las i już się gubię. Nie wspominając o tym, że gdy znajdę jakieś super ukryte przed ludźmi miejsce pełne grzybów i staram się tam trafić za rok, moje wysiłki spełzają na niczym. Krążę pół dnia i tyle mam z tego, że tracę paliwo zamiast zyskiwać grzybki."

"Uwielbiam podróżować autostopem i przemierzać wiele tysięcy kilometrów obserwując po drodze niesamowite zabytki, przepiękną faunę i florę natury i poznawać dziesiątki wspaniałych ludzi. Do tej pory wystarczała mi butelka zdatnej do picia wody i stara, zdezelowana mapa po tacie, która już miała wiele niezgodności a i nie raz została zalana lub nadpalona (oczywiście przypadkiem! :)). Przyszły jednak czasy, w których nawigacja Navmax, byłaby idealnym kompanem do takich podróży. Nie tylko musiałabym przestać pytać przechodzących obok przystojnych mężczyzn o drogę ( przecież my kobietki jesteśmy takie nieporadne mając w łapkach mapę..) ale też z pewnością bym się już nigdy nie zgubiła. Marzy mi się podróż z Ukochaną osobą, po górskim pasie, odwiedzając każdego dnia inny wyciąg saneczkowy i zachwycać się codziennie innym widokiem zjeżdżając na nartach. Gdyby tylko móc trzymać w zmarzniętych rączkach nawigację Navmax.. na pewno byłabym One Step Closer! do swojego marzenia "

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych na maila konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy.


Konkursy

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...