» załóż konto» przypomnij hasło

Mikołajkowy konkurs z Verbatimem

Czas na prezenty...

Mamy dla Was propozycję zabawy w której do wygrania są przenośne pamięci i mysz firmy Verbatim. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i mieć trochę szczęścia podczas losowania.

 

1. W jaki sposób zasilana jest bezprzewodowa myszka GO ERGO?
a) dedykowany akumulator
b) bateria AA
c) dwie baterie AAA

 

2. Jaką maksymalną prędkość odczytu oferuje pendrive Verbatim V3 MAX USB 128 GB?
a) 140 MB/s
b) 175 MB/s
c) 195 MB/s

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł:  [twój_nick_z_forum] lub imię i nazwisko/nazwa z Facebooka

Przykładowa treść: a,b

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagrody

Przenośny dysk twardy Store 'n' Go USB 3.0 Portable Hard Drive 1 TB
Przenośny dysk twardy Store 'n' Go to pojemna pamięć masowa wyposażona w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Store ‘n’ Go Portable Hard Drives są sformatowane w systemie FAT32, można więc z nich korzystać w systemach Windows i Mac OS. Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwia wykonywanie kopii zapasowych dysku twardego laptopa lub komputera stacjonarnego. Ze Store 'n' Go możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie lub zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych.

Bezprzewodowa mysz optyczna GO ERGO Optical Desktop Mouse
Ergonomiczna konstrukcja bezprzewodowej myszy optycznej GO Ergo obejmuje wygodną podpórkę na kciuk i gładki, powlekany gumą uchwyt. Dzięki temu sterowanie komputerem jest prawdziwą przyjemnością. Podłącz nanoodbiornik i korzystaj z łączności bezprzewodowej 2,4 GHz, gwarantującej niezawodność i wydajność. Nanoodbiornik jest tak mały, że można go podłączyć do gniazda i zostawić w nim na stałe. Doskonałe rozwiązanie, gdy dużo podróżujesz. I wygoda w pracy w domu.

Napęd PinStripe USB Drive 16GB
Dzięki niewielkiej wadze i pojemności od 4 GB do 128 GB napęd USB PinStripe stanowi doskonałe rozwiązanie do przechowywania danych. Napędy są wyposażone w chowane złącze chroniące interfejs USB, gdy nie jest on używany. Dzięki temu użytkownik nie musi się już martwić zgubioną nasadką na złącze.
PinStripe Colour USB są dostępne w pięciu żywych kolorach: słoneczny żółty, eukaliptusowy zielony, gorący różowy, karaibski niebieski i wulkaniczny pomarańczowy.

Wszystkie produkty są dostępne sklepach Auchan w całej Polsce.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 5 grudnia 2014 r. do 12 grudnia 2014 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Verbatim.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać konto na portalu/forum PCFoster.pl lub/i polubić fanpage organizatora.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:

Wyniki konkursu

Po 7 dniach zabawy mamy już komplet szczęśliwców. Podsumowując, w konkursie udział wzięło 249 osób, a prawidłową odpowiedź podało aż 231 uczestników. Wylosowane osoby to:

 • arms23 - Przenośny dysk twardy Store 'n' Go USB 3.0 Portable Hard Drive 1 TB
 • CcXcer - Bezprzewodowa mysz optyczna GO ERGO Optical Desktop Mouse
 • soczek3 - Napęd PinStripe USB Drive 16GB

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych w przeciągu 7 dni na adres mailowy konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy.


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...