» załóż konto» przypomnij hasło

Konkurs z nagrodami od APC

 

Nowoczesny sprzęt od APC

Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania jest sprzęt od firmy APC. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy odpowiedzieć na proste pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu. Zapraszamy do udziału.

Pytania konkursowe:

1. Linia zasilaczy UPS od APC by Schneider Electric nazywa się:
a) Wise UPS
b) New UPS
c) Smart UPS
b) Online UPS

2. NetShelter to szafy, do których możesz schować:
a) Serwer
b) Klimatyzator
c) Komputery
d) Słodycze

3. Dzięki narzędziu Selector UPS można:
a) Monitorować centrum danych
b) Generować raporty z ruchu danych
c) Dobrać odpowiedni model UPS do swoich potrzeb
d) Robić screeny na smartfonie

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: nick: [twój_nick_z_forum]

Przykładowa treść: A,B,C

Nie posiadasz u nas konta? Załóż je, trwa to maksymalnie 15 sekund: tutaj.

 

Nagroda nr 1

APC Back-UPS 400

Zasilacz awaryjny UPS APC ES 400VA to urządzenie o mocy wyjściowej 400VA/240W wyposażone w 8 gniazd oraz dodatkowe zabezpieczenie przepięciowe. Umożliwia działanie urządzeń wymagających zapasowego zasilania akumulatorowego oraz zapewnia ochronę dla pozostałych urządzeń. Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności wymiany. Alarm dźwiękowy zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-a. Wyłącznik obwodu z możliwością resetu - łatwa naprawa skutków przeciążenia, bez potrzeby wymieniania bezpieczników.

APC

Nagroda nr 2

2 x APC Performance SurgeArrest listwa zasilająco-filtrująca, 8 gniazd

Listwa zasilająca APC z 8 gniazdami z uziemieniem i 2 złączami koncentrycznymi. Nie koliduje z Internetem z gniazda (sieci Powerline) i nie osłabia ani nie zakłóca sygnału. Zielona kontrolka ochronna LED świeci i wskazuje, że podłączone urządzenie jest chronione przed niebezpiecznymi przepięciami i uderzeniami pioruna. Zielona kontrolka uziemienia LED wskazuje ponadto, że gniazdo sieciowe jest uziemione zgodnie z przepisami.

APC

Nagroda nr 3

3 x APC Essential SurgeArrest gniazdo zasilająco-filtrujące

APC

Podstawowa ochrona przeciwprzepięciowa dla komputerów i sprzętu elektronicznego w domu. APC Essential SurgeArrest 1 outlet 230V France ochroni sprzęt przed uszkodzeniami spowodowanymi brakiem zasilania. Filtry przeciwprzepięciowe z serii Basic SurgeArrest zapewniają wysokiej jakości ochronę dla małego biura lub domowego sprzętu elektronicznego jak: komputer, drukarka czy modem. Bardzo istotna jest ochrona przed przepięciami przedostającymi się "tylnymi drzwiami" poprzez linie transmisji danych, które są w równym stopniu niebezpieczne jak przepięcia przenoszące się przez linie energetyczne. Komponenty filtra przepięciowego SurgeArrest takie jak MOV i bezpiecznik termiczny zapewniają natychmiastową reakcję na uderzenie pioruna i zwarcia w okablowaniu. Jeśli komponenty filtra zostaną uszkodzone z powodu impulsu elektrycznego lub przeciążenia, nadwyżka energii nie dociera do Twojego sprzętu. W przeciwieństwie do innych filtrów przeciwprzepięciowych, filtr Surge Protector APC odłącza sprzęt od zasilania po uszkodzeniu obwodów filtra. 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 20 maja 2015 r. do 27 maja 2015 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma APC.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi posiadać konto na portalu/forum PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na zadane pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:

APC

Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wzięły w nim udział 342 osoby (aż 320 poprawnych odpowiedzi). Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności podajemy listę zwycięzców:

 • szejkin89 - nagroda 1
 • bizyludek - nagroda 2
 • dsobczuk - nagroda 3

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych na maila konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy. W przypadku nie otrzymania danych w przeciągu 7 dni wybierzemy kolejne osoby.

 

Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...

 • Wygraj słuchawki Brainwavz

  Wygraj słuchawki Brainwavz

  Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są słuchawki Brainwavz Omega. Aby zdobyć znaleźć się na liście zwycięzców...