» załóż konto» przypomnij hasło

Konkurs Microlab i PCFoster.pl

Wygraj głośniki Microlab H 12W

Również w marcu nie mogło u nas zabraknąć ciekawego konkursu dla naszych czytelników. Tym razem dzięki firmie Microlab możecie wygrać zestaw głośników bezprzewodowych H 12W, które dla Was testowaliśmy. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania, zostać fanem portalu PCFoster.pl oraz marki Microlab na Facebooku, a także mieć trochę szczęścia podczas losowania.

 

1. Wymień bezprzewodowe zestawy głośników od firmy Microlab.


2. Według autora recenzji głośników Microlab H 12W jakie technologie są ich niezaprzeczalną zaletą (wymień dwie) ?

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@pcfoster.pl

Tytuł: imię i nazwisko / nazwa (zgodne z Facebookiem)

Przykładowa treść:  FC 530U i M 860 ; technologia xyz i zyx

Nagroda

Głośniki Microlab H12W (model potestowy)

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez portal PCFoster.pl i trwa od 9 marca 2012 r. do 16 marca 2012 roku włącznie.
2. Sponsorem konkursu jest firma Microlab.
3. Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca teren Rzeczypospolitej Polskiej, mająca ukończony 18 rok życia lub posiadając zgodę prawnych opiekunów. Dodatkowo musi "polubić" fanpage Microlab i PCFoster.pl.
4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz Sponsora, a także członkowie ich rodzin.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia na stronie konkursowej oraz na portalu Facebook.
6. Warunkiem udziału w wyborze zwycięzców jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
7. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
9. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do Organizatora.
10. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
11. Nagrody wysyłane będą przez Organizatora tylko i wyłącznie pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty przesyłki nie obciążają zwycięzcy.
12. Organizator i Sponsor nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenie oraz terminowość doręczenia nagród przez pocztę lub firmy kurierskie.
13. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tylko dla celów związanych z organizacją Konkursu.
14. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Sponsorem konkursu jest:

Wyniki konkursu

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. W konkursie wzięło udział 411 osób (378 poprawnych odpowiedzi). Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności ogłaszamy, że głośniki powędrują do:

 • Maurycy Grochowski

Zwycięzcę prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych na maila konkurs@pcfoster.pl. Jeszcze raz gratulujemy.


Konkursy

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...