» załóż konto» przypomnij hasło

Trust GXT 354 Creon 7.1 – recenzja słuchawek

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2018-08-09 13:33:26

A A A | Wejść na stronę 5298 | Komentarzy 0

Pokaż specyfikację

Dane techniczne
Średnica przetwornika 40 mm
Pasmo przenoszenia 20 – 20000 Hz
Impedancja 32 ?
Maks. ciśnienie akustyczne przy 1 kHz 118 dB
Długość kabla z wyjściem USB 2 m
Inne Składany mikrofon, Regulowany pałąk
Kolor biały

Słuchawki GXT 354 Creon 7.1 oferują wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który powinien przypaść do gustu przede wszystkim graczom. Ta technologia ma zapewnić nam wrażenie realistycznego dźwięku i jego odpowiednie pozycjonowanie. Docenią to miłośnicy strzelanek, którzy będą mogli skuteczniej ocenić skąd dochodzą strzały czy też skąd skrada się wróg. Taką właśnie przewagę może nam zapewnić nowy model Trust. Wibracje podczas grania są bardzo delikatne, wręcz niewyczuwalne. Zdecydowanie bardziej rozwiązanie to uwidacznia się, kiedy słuchamy muzyki z silnym basem.

Trust Creon 7.1

Zastosowane tutaj nauszniki ze skóry ekologicznej dobrze spełniają swoją rolę – nasze uczy nie pocą się, a komfort jest bardzo wysoki. Poza tym warto też wspomnieć miękkim pałąku, który dobrze dopasowuje się do naszej głowy i nie uciska jej.

Trust Creon 7.1

Muszle bardzo dobrze tłumią dźwięku dochodzące z zewnątrz. Kiedy mieliśmy założone słuchawki to absolutnie nie przeszkadzało nam włączone radio czy rozmowy w tym samym pomieszczeniu. Po prostu te dźwięki nie dochodziły do nas. Dużą zaletą jest także dobrze sprawujący się mikrofon. Nasi rozmówcy na Skype byli zadowoleni z jakości otrzymywanego dźwięku. Tutaj jednak zdarzało się, że zbierał on odgłosy z otoczenia, co może być spowodowane jego niestandardowym umieszczeniem.

Trust Creon 7.1

Pomimo, że słuchawki te nie są przeznaczone dla melomanów to dźwięk jest bardzo czysty i wyraźny. Bardziej wymagający słuchacze na pewno wykryją pewne braki, przez co model ten nie jest dla nich rekomendowany. Jeżeli więc zamierzacie słuchać swoich ulubionych utworów lub oglądać wieczorem filmy, to polecamy pomyśleć o innym modelu, bowiem GTX 354 Creon 7.1 nie jest tutaj najlepszym wyborem.

Trust Creon 7.1

Trust Creon 7.1

Trust Creon 7.1

Trust Creon 7.1

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy do dyspozycji oprogramowanie (wystarczy pobrać je ze strony producenta). W nim mamy wiele ciekawych opcji od EQ, po regulację mikrofonu i dźwięk przestrzenny.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...