» załóż konto» przypomnij hasło

Symantec w zgodzie z Windows 8

Produkty Norton 2013 – przegląd

Autor: Eryk Gozdek | Data: 2012-11-30 01:55:19

A A A | Wejść na stronę 145566 | Komentarzy 0


Norton 2013

Norton Identity Safe: zapewnia możliwości bezpiecznego zapisywania nazw użytkownika i haseł oraz ich automatycznego wprowadzania w ponownie odwiedzanych witrynach internetowych.

Norton 2013

Ochrona na podstawie analizy sposobu działania SONAR 3: monitoruje komputer w poszukiwaniu podejrzanego sposobu działania, aby szybko wykrywać nowe ataki, oprogramowanie kryminalne i inne zagrożenia.

Opcja Download Intelligence umożliwia skonfigurowanie funkcji Download Insight, która dostarcza informacje o poziomie reputacji każdego pliku wykonywalnego pobieranego przez użytkownika z obsługiwanych portali. Szczegóły reputacji wskazują, czy pobrany plik można bezpiecznie zainstalować. Szczegółów tych można użyć w celu wybrania działania, które ma zostać podjęte wobec pliku.

Norton 2013

Inteligentna dwukierunkowa zapora: uniemożliwia cyberprzestępcom włamanie do komputera użytkownika i kradzież jego osobistych informacji.

Norton 2013

Tryb dyskretny: wstrzymuje alerty i niekrytyczne aktualizacje na czas oglądania filmów lub używania gier w trybie pełnoekranowym na komputerze.

Okno Norton - zadania to interfejs umożliwiający wyświetlanie i monitorowanie wszystkich przeprowadzanych w tle zadań produktu marki Norton. Program IS 2013 uruchamia większość działań wykonywanych w tle w czasie, gdy użytkownik nie korzysta z komputera. Mamy tutaj szczegóły zadań przeprowadzanych w tle przez aplikację.

Program Norton IS 2013 monitoruje komputer w sposób ciągły, zapewniając jego optymalną wydajność i przeciwdziałając powstawaniu problemów. Aplikacja stale skanuje najważniejsze obszary komputera, takie jak pamięć, klucze rejestru i uruchomione procesy. Monitoruje ważne operacje, takie jak ogólne operacje na plikach, ruch sieciowy i przeglądanie Internetu, a tym samym chroni ponadto ogólną wydajność komputera przed nadmiernym obciążeniem wskutek operacji przeprowadzanych na komputerze. Funkcja System Insight zapewnia centralną lokalizację, w której można sprawdzać i monitorować operacje przeprowadzane w systemie. Funkcja System Insight wyświetla takie informacje w oknie Wydajność.

Norton 2013

W oknie Wydajność dostępny jest powiększony widok wykorzystania procesora przez proces uruchomiony w systemie. W oknie tym wyświetlany jest wykres procesora przedstawiający ogólne wykorzystanie procesora w systemie w rozbiciu na procesy. Wykres jest generowany w czasie rzeczywistym i rejestruje wydajność dla każdej sekundy. Na wykresie przedstawiony jest czas około 90 minut lub od chwili uruchomienia komputera. Dane są aktualizowane co 15 sekund.

Norton 2013

Niektóre programy są skonfigurowane do uruchamiania w trakcie uruchamiania systemu komputera. Liczba elementów w grupie Autostart rośnie wraz z instalowanie nowych aplikacji, co prowadzi do wydłużenia uruchamiania komputera. Menedżer uruchamiania ułatwia zarządzanie elementami z grupy Autostart na komputerze. Dla każdego programu z list funkcji Menedżer uruchamiania można wyświetlić szczegółowe informacje, takie jak Użytkowanie we wspólnocie i Użycie zasobów. Można również kliknąć nazwę aplikacji i wyświetlić szczegółowe informacje funkcji Informacje o pliku. Szczegóły te ułatwiają określenie, czy należy umożliwić uruchamianie aplikacji wraz z systemem.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum