» załóż konto» przypomnij hasło

Rozwiewamy zakupowe wątpliwości

Prezentownik 2014 - czyli, czym obdarować najbliższych

Autor: Redakcja PCFoster.pl | Data: 2014-12-05 18:50:27

A A A | Wejść na stronę 191323 | Komentarzy 10


baner

Zestaw Razer Chroma

Pokaż swój styl i w pełni wykorzystaj niesamowite możliwości zestawu Razer Chroma: mechanicznej klawiatury BlackWidow, ergonomicznej myszki DeathAdder i headsetu Kraken 7.1. Każdy z elementów został wyposażony w podświetlenie w 16,8 milionach kolorów, zaawansowany konfigurator Synapse oraz rozszerzenie Stats & Heatmaps, dzieki któremu przeanalizujesz swoje umiejętności. Zamów Razer Chroma na www.razerzone.com/chroma

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Genius X-G300

poradnik Świąteczny 2012

Najnowszy model myszy gamingowej od Genius został wyposażony w sześć przycisków, podświetlenie w siedmiu kolorach oraz sensor optyczny z możliwością regulacji czułości w locie. Mysz charakteryzuje się atrakcyjnie wyglądającym podświetleniem, które w trakcie pracy przełącza się pomiędzy siedmioma żywymi kolorami. Efekt ten można wyłączyć używając przełącznika umiejscowionego pod spodem urządzenia. Przycisk umieszczony poniżej rolki umożliwia szybką oraz wygodną zmianę czułości precyzyjnego sensora optycznego w zakresie 1000, 1600 oraz 2000 DPI. Odbywa się to bez udziału sterowników. Dzięki symetrycznemu kształtowi mysz będzie wygodna zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Na lewym boku korpusu myszy znajdują się przyciski nawigacji „dalej” oraz „wstecz”. Nie tylko ułatwiają one pracę w domu i biurze, ale są w stanie zapewnić przewagę w grach. W łatwy sposób można przypisać im dodatkowe funkcje. Urządzenie powinno przypaść do gustu użytkownikom lubiącym lekkie peryferia, - jego waga to 130 gramów. Przewód ma długość 1,8 i został zakończony pozłacanym złączem USB.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Tesoro Excalibur

Najnowszy model klawiatury mechanicznej marki Tesoro nosi imię legendarnego miecza Króla Artura, Excalibur zapewni każdemu graczowi płynność w starciu z przeciwnikami oraz szybką reakcję na każdym polu bitwy. Wbudowany mechanizm Full N-Key Roller (NKRO) dla 6 klawiszy pozwoli swobodnie wykonywać złożone kombinacje komend. Szybki czas reakcji gwarantowany przez próbkowanie z częstotliwością 1000Hz sprawia, że żadna akcja gracza nie zostanie pominięta. Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 512 kB, gracz może zapisywać stworzone przez siebie makro i ustawienia bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji. Excalibur oferuje 4 poziomy automatycznego natężenia światła, powodującego „pulsowanie” klawiatury i 5 poziomów iluminacji LED klawiszy z opcją podświetlenia poszczególnych przycisków. Tesoro Excalibur pozwoli graczom cieszyć się technologiami wykorzystywanymi powszechnie przez e-sportowców. Link do strony w oficjalnym polskim sklepie: http://www.tesorotec.pl/produkty/excalibur.html

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Tesoro Ancile

Tesoro Ancile wywodzi swoją nazwę od rzymskiej tarczy, która według mitu miała zapewnić starożytnemu Rzymowi panowanie nad światem tak długo, jak długo znajdowała się w posiadaniu cesarstwa. Podkładka została stworzona z jednolitego tworzywa sztucznego wysokiej jakości, gwarantuje trwałość użytkowania. Mikroteksturowana powierzchnia umożliwia niepowtarzalnie płynny ślizg myszki, a zastosowanie technologii Reflective Surface zapewnia precyzyjne odbicie wiązki lasera. Spodnia warstwa wykończona jest gumą antypoślizgową zapobiegającą przypadkowym przesunięciom podkładki. Ceniona za wyjątkowy wygląd, Ancile zapewni przewagę nad przeciwnikami każdemu graczowi. Idealnie nadaje się do gier wymagających szybkiego reagowania oraz nieskrępowanych ruchów myszką. Podkładka Tesoro Ancile to obietnica osiągnięcia największej możliwej płynności ruchu przy minimalnym tarciu, co z kolei pozwoli użytkownikom na wzniesienie się na nowy pułap wygody w rozgrywce. Link do strony w oficjalnym polskim sklepie: http://www.tesorotec.pl/produkty/ancile.html

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Gigabyte FORCE M63 Raptor

Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie GIGABYTE Make It Real Mouse Design Competition 2013 - idealna mysz dla graczy preferujących uchwyt typu claw grip. Doskonała precyzja i szybkość działania to zasługa wykorzystania wysokiej klasy sensora optycznego pracującego z maksymalną rozdzielczością 4000 DPI (dostępne ustawienia to 800/1600/3200/4000 DPI). Zaletą FORCE M63 Raptor są również bardzo trwałe przełączniki Omron, których szacowana żywotność wynosi do 10 milionów kliknięć. Ponadto gryzoń wyposażony jest w system odważników 1,8 oraz 5,3 gram, dzięki którym użytkownik może dostosować wagę myszy do indywidualnych preferencji. W personalizacji Raptora, m.in. zmiana funkcji poszczególnych klawiszy, pomoże także dedykowane oprogramowanie dla silnika GHOST.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Apex [RAW]

Klawiatura SteelSeries Apex [RAW] łączy piękną formę oraz starannie dopracowane funkcje i rozwiązania. Użytkownicy mogą zaprogramować każdy klawisz, w tym 17 przycisków makro na górze i po lewej stronie klawiatury. Łącznie daje to 250 programowalnych klawiszy. Apex [RAW] dodają płynności w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Na ten efekt składa się przemyślane połączenie: Wyżej profilowane klawisze makro na górze i po lewej stronie klawiatury, pozwalające na szybszy i precyzyjniejszy dostęp do przypisanych funkcji. Dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, umożliwiające szybszy powrót do układu WSAD. Anti-ghosting, który zapobiega przed błędami przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach. Powiększony klawisz spacji oraz dodatkowe klawisze kierunkowe, zwiększające wygodę oraz zmiejszające czas reakcji. Przycisk SteelSeries bez wymaganego oprogramowania z łatwością dostosuje jasność oraz wyłączy klawisze Windows. Dwie rozkładane nóżki, dzięki którym gracz może dostosować kąt nachylenia klawiatury do swoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

ROCCAT Tyon

Mysz ROCCAT Tyon została wyposażona w 16 programowalnych przycisków, zaś funkcja Easy-Shift[+] sprawi, że użytkownik może stworzyć niemal nieskończenie wiele kombinacji ustawień. Mysz Tyon posiada komfortowy kształt dopasowany do prawej dłoni, dokładnie przetestowany schemat ustawienia przycisków, a także nowość w serii myszy ROCCAT, X-Celerator, czyli analogowy, dwukierunkowy drążek. Będzie on użyteczny zwłaszcza w grach wojennych, gdzie sterowanie czołgiem, helikopterem czy myśliwcem bywa utrudnione, jeśli korzysta się jedynie ze standardowej myszki i klawiatury. X-Celerator ułatwi np. wykonywanie skomplikowanych powietrznych ewolucji, które wymagają precyzji w kilku wymiarach. Kolejną unikalną funkcją jest Dorsal Fin, dwuklikowy przycisk, umieszczony za rolką, pod który można przypisać dwie akcje, dostępne dotąd jedynie z poziomu klawiatury. Tyon to uosobienie mocy i wydajności: 576kB pamięci wewnętrznej; sensor laserowy 8200 DPI Pro-Aim.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu. 

 

MAD CATZ M.M.O. TE

Mad Catz M.M.O. TE to znakomita propozycja dla tych, którzy uwielbiają mieć wszystko pod ręką. Można ją w zasadzie określić mianem podręcznej klawiatury z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i nawigacji. Niezwykle precyzyjnej nawigacji. Mad Catz M.M.O. TE to mysz wyposażona w aż 20 programowalnych przycisków, z czego 12 z nich znajduje się pod kciukiem. Przede wszystkim Mad Catz M.M.O. TE ma regulowaną długość. Wystarczy kilka ruchów by mysz urosła lub skurczyła się nawet o 15 mm. Tym samym zadowoleni powinni być zarówno fani różnych typów chwytów oraz dużych i małych dłoni - większości powinno udać się dogodzić. Ponadto gryzoń jest niesłychanie lekki - bez kabla waży niecałe 100 gramów! Dla porównania Logitech G600 jest o 33 gramy cięższy, a Razer Naga Epic aż o 50. Jest to więc różnica, której nie da się pominąć. Jeśli do tego dodamy teflonowe ślizgacze, to uzyskujemy niezwykle lekkie i szybkie urządzenie sterujące. Producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w pakiecie daje precyzyjny, laserowy sensor PTE, który bez problemu radzi sobie z przyspieszeniami rzędu 50 G i ruchami z prędkością do 6 m/s. Czujnik automatycznie kalibruje się pod rozpoznany typ powierzchni. Rozdzielczość nie odbiega od rynkowych standardów i wynosi 8200 DPI, ze stopniowaniem co 100.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

CM Storm Alcor

CM Storm Alcor to myszka, która posiada klasyczny kształt zapewniający pewny chwyt oraz komfort nawet przez wiele godzin rozgrywki. Wyposażona w wysokiej klasy sensor optyczny Avago 3090 zapewni bezkonkurencyjną precyzję i niezawodność na polu walki. Pozostaw rywali daleko w tyle, dzięki pewnym ruchom oraz natychmiastowo egzekwowanym poleceniom, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy mikro-przełączników Omron o żywotności 5 mln kliknięć. Mysz posiada podświetlane logo w 4 kolorach, każdy kolor sygnalizuje aktualnie aktywną czułość myszki, która to można ustawiać w locie podczas rozgrywki. W konstrukcji rolki wykorzystano wysokiej klasy precyzyjną elektronikę oraz elementy marki ALPS. Urządzenie posiada 7 przycisków, mikro-przełączniki Omron o żywotności 5 milionów kliknięć oraz rozdzielczość do 4000 DPI.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Natec Genesis GX78

GX78 to profesjonalna mysz gamingowa dla prawdziwych graczy. Dzięki precyzyjnemu sensorowi laserowemu AVAGO 9500 o rozdzielczości 5670DPI, urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją działań, co zapewnia komfortową pracę. Dołączone oprogramowanie dla graczy powala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie urządzenia, co sprawia, że bezproblemowo można dostosować myszkę do własnych potrzeb. Osiągaj doskonałe wyniki w grach dzięki 11 programowalnym przyciskom, do których możesz przypisać dowolne akcje. Przeciwnicy będą bez szans! Mysz ma możliwość stworzenia i zapamiętania profili – dzięki temu możesz mieć własny zestaw ustawień dedykowany do każdej gry! Wbudowana pamięć sprawia, że mysz zapamiętuje wcześniej zapisane ustawienia – po podłączeniu urządzenia do innego komputera można bezproblemowo korzystać z wcześniej stworzonych profili. Ergonomiczny kształt i gumowe uchwyty boczne sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni. Kształt oraz materiały użyte do wykończenia myszki gwarantują pewny i komfortowy chwyt nawet w czasie najbardziej emocjonującej rozgrywki. Ponadto, mysz wyposażona jest w 2,5 metrowy kabel, zakończony pozłacanym wtykiem USB.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Klawiatura Natec Genesis RX66

Profesjonalna klawiatura dla graczy Natec Genesis RX66 łącząca w sobie funkcjonalność oraz wysoką niezawodność. Została stworzona z myślą o zastosowaniu gamingowym. Z tego powodu jest wyposażona w edytor profili, wbudowaną pamięć do zapisywania ustawień, 5 programowalnych przycisków i programowalne makra. Klawiatura Genesis RX66 zachwyca nie tylko wykonaniem i parametrami technicznymi. Oferuje ponad to atrakcyjne wzornictwo i podświetlenie w 3 kolorach i na 4 poziomach. Dzięki temu design klawiatury Natec nabiera dynamizmu i cech charakterystycznych dla profesjonalnego sprzętu do grania. Producent zadbał o każdy detal tego urządzenia, tak by granie było naprawdę wygodne i nie powodowało zmęczenia i nadwerężenia rąk. Dlatego klawiatura wyróżnia się przemyślaną konstrukcją i specjalnym profilem klawiszy. Dodatkowo posiada też specjalną podpórkę pod nadgarstki.

Zobacz jednym kliknięciem, jaka jest najniższa w Polsce cena tego produktu.

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~ratatata

  2014-12-06 10:16:20

  zabrakło chociażby Geniusa Gaila który jak za cenę myszki do 150zł naprawdę jest konkurencyjna myszką zwłaszcza biję na głowę gryzonie z tego zastawienia.
  Miałem okazję dziś na niej trochę pograć u znajomego i Mysz godna polecenia. Ciężko dorwać myszkę z 8200 DPI za tak niską cenę
 • Vroya

  2014-12-06 10:17:10

  Kurde, chcę zamienić moją starą mychę i klawiaturę, ale nie mogę się z nimi rozstać. Niby stare i raczej badziewiaste, ale wciąż działają i służą dobrze. Może za rok...
 • ~Godziu

  2014-12-06 15:45:06

  fajna okładka gta 5 :D
 • ~ratatata

  2014-12-15 21:40:05

  Przyznam szczerze, że tak jak wielu fanów serii Assassin's Creed bałam się, że gra będzie nudna, a fabuła będzie tylko kopią reszty serii. Zastanawiałam się czy stworzenie bohatera, który jest asasynem-piratem to dobry wybór. Czy to aby nie przesada? Skończyły im się pomysły? Ale gdy tylko odpaliłam grę... Cóż. Ubisoft rzucił na mnie urok. Akcja zaczyna się już od pierwszej minuty gry. Grafika- cudo. Niektóre miejsca wyglądały jak z bajki. Edward- jeden z najlepszych i najciekawszych bohaterów AC. Bitwy morskie- ten kto to wymyślił jest geniuszem. Mogłabym wymieniać zalety tej gry jeszcze długo, ale myślę, że wystarczy jeśli powiem, że jest ona warta tego by ją kupić. Assassin's Creed znowu mnie zaczarowało i zaskoczyło. Polecam
 • szarlotens

  2014-12-17 07:59:10

  CRYORIG H5 Universal- eh - Nie ma już innych kolorów na świecie? Gdzie człowiek nie spojrzy to w logach firm wszędzie to samo: czerwony, żółty, zielony niebieski.
 • czytelnik18

  2014-12-18 01:24:39

  Wysokość coolera R1 od Cryorig to prawie 17cm co powoduje, że nie zmieści się w wielu obudowach, prawdopodobnie większości typu mini tower.
  Poza tym o wydajności czy głośności też nie gniotą w podłogę
 • ~zenfist

  2014-12-18 12:51:10

  Test na Techpowerup mówi co innego na temat wydajności Cryorig. Miażdży wszystko, poza chłodzeniem wodnym. Coś mi twoje wypowiedź zalatuje badPR w polskim wykonaniu...
  http://www.techpowerup.com/reviews/CRYORIG/R1_Universal/6.html

  A żeby nie było, że "to tylko jeden test" to tutaj jest R1 vs D15
  http://www.pcgameware.co.uk/reviews/cpu-coolers/noctua-nh-d15-cpu-cooler-review/
 • valde

  2014-12-18 21:33:42

  Nie powiem... Taki UPSik by się przydał:)
 • czytelnik18

  2014-12-18 23:49:07

  @zenfist, nic z tych rzeczy. Po prostu dla mnie ta marka od Noctu'y musi się jeszcze wiele nauczyć.
 • niskofil1001

  2014-12-20 18:59:43

  zenfist ma rację, ten cooler to świetny sprzęt!

Komentarz 10


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...