» załóż konto» przypomnij hasło

Inteligentny zegarek w akcji

Moto 360 – test smartwatcha

Autor: Mateusz Galon | Data: 2016-03-30 15:06:36

A A A | Wejść na stronę 13899 | Komentarzy 2

Moto 360 – test smartwatcha

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób dotyka tarcze swoich zegarków. To wszystko z powodu zastosowania dotykowych wyświetlaczy w smartwatch, których popularność znacząco wzrosła w ostatnich latach. Inteligentne zegarki nie tylko świetnie wyglądają, ale także pozwalają nam na znaczące przyspieszenie odczytywania powiadomień bezpośrednio na nadgarstku, bez ciągłego wyjmowania telefonu z kieszeni. Czy urządzenia tego typu mają szansę na taką samą popularność jak smartfony? Sprawdziliśmy co potrafią i czy są warte wydania około 1000 złotych, jak w przypadku testowanego Moto 360. Zapraszamy do lektury.


Zegarek zapakowany jest w okrągłe pudełko. W środku oprócz niego znajdziemy także kabel i ładowarkę oraz sporo papierów. Smartwatcha można nabyć w wielu wariantach (ciemna/jasna koperta, pasek skórzany lub bransoletka (różne szerokości). Sprzęt ten posiada certyfikat IP67, co powinno mu zapewnić odporność na kurz czy wodę.

Pasek posiada tyle dziurek, że spokojnie dopasujemy go do naszej dłoni. Obejmie on nawet osoby o obwodzie nadgarstka 23 centymetrów.

Moto 360

Zegarek umożliwia dokładne jego spersonalizowanie. Zacznijmy od tarczy zegarka, którą możemy zmienić. Dostępnych mamy domyślnie kilka wzorów, ale możemy sięgnąć po inne w Google Play. Tam jest ich naprawdę sporo do wyboru.

Moto 360

Moto 360

Zegarek Moto 360 jest na tyle elegancki, że spokojnie możemy założyć go do garnituru marynarki czy koszuli.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~skorpinos

  2016-04-01 11:19:23

  Niech ktoś mi wytłumaczy do czego ma służyć takie coś czy zwykły zegarek nie wystarczy, przecież resztę funkcji mam w smartfonie.
 • Vroya

  2016-04-04 12:13:11

  Że też znajdują się ludzie płacący 1000 złotych za zegarek działający pół dnia bez dostępu do gniazdka...

Komentarz 2


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...