» załóż konto» przypomnij hasło

Lioncast LM30 – test myszki

Autor: Marcin Rogowski | Data: 2018-03-06 18:08:47

A A A | Wejść na stronę 13124 | Komentarzy 0

Lioncast LM30 – test myszki

Niedawno trafiła do nas mysz nowego gracza na rynku peryferii, jakim jest Lioncast. Mowa tutaj o modelu LM30, który przeznaczony jest przeznaczony głównie dla miłośników MMO. To wszystko za sprawą licznych przycisków, które są tutaj dostępne. Tytułowe urządzenie kosztuje około 180 złotych, co zwiastuje ciekawego konkurenta na rynku urządzeń wskazujących. Jeżeli jesteście zainteresowani jak wypadł gryzoń niemieckiego producenta to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do lektury poniższej recenzji.

Pokaż specyfikację

Dane techniczne
Sensor laserowy Avago 9800, 16 400 DPI
Częstotliwość odświeżania do 1 000 Hz
Czas reakcji 1ms
Interfejs USB
Rozmiar 12.1 x 8.1 x 4.1 cm
Dodatki Boczne klawisze kompatybilne z Mac OS, oprogramowanie Windows do programowania przycisków
Gwarancja 24 miesiące

Gryzoń przyjechał do nas w czarno-niebieskim opakowaniu, z otwarciem na froncie, przez które możemy zobaczyć, jak sprzęt prezentuje się w realnych rozmiarach. Z tyłu umieszczono krótki opis sprzętu. W środku poza samą myszką otrzymujemy także instrukcję obsługi, płytę mini CD ze sterownikami, zapasowe ślizgacze oraz pudełeczko, w którym znajdują się ciężarki do regulacji wagi.

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Mysz LM30 już na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie. Jest ona w całości czarna i stosunkowo duża, dzięki czemu praktycznie cała dłoń spoczywa na urządzeniu. Wykonano ją ze sztywnych, solidnych plastików, które nie wyginają się podczas nacisku. Nic nie skrzypi, ani nie chybocze się. Wymiar myszy to 12.1 x 8.1 x 4.1 cm.

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Na lewej ściance mamy aż dwanaście przycisków, które zostały ułożone w czterech rzędach po trzy guziki. Każdy z rzędów jest pochylony pod innym kątem (różnica o 15 stopni), co ma ułatwić dostęp do nich za pomocą kciuka bez spoglądania na urządzenie. Prawy bok został specjalnie wyprofilowany pod palec wskazujący. Oczywiście, jak w większości myszek do gier MMO jest ona dedykowana dla użytkowników praworęcznych.

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Na grzbiecie widzimy logo producenta, scroll, guzik „double-click” i dwa dodatkowe przyciski do zmiany DPI. Są tutaj także cztery diody, które pokazują, jaka czułość jest obecnie ustawiona.

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Na spodzie LM30 znajdujemy dwa sporej wielkości ślizgacze (zapasowe w zestawie), sensor laserowy Avago 9800, przycisk do zmiany ustawień i schowek na odważniki.

Lioncast LM30

Lioncast LM30

Podłączamy ją do komputera za pomocą czarnego kabla z niebieskim przeplotem. Jego długość wynosi 1,8 metra. Niestety jest on dosyć sztywny.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum