» załóż konto» przypomnij hasło

Genesis Neon 350 i Radon 710 – test słuchawek

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2018-08-10 15:44:55

A A A | Wejść na stronę 9336 | Komentarzy 0

Genesis Neon 350 i Radon 710 – test słuchawek

Liczba zestawów słuchawkowych dostępnych w sklepach ciągle rośnie. Gracze w zależności od wymagań stawiają na produkty z różnego zakresu cenowego. Każdy jednak pragnie stać się posiadaczem urządzenia o świetnej jakości odtwarzanego dźwięku, ale jednocześnie nie bardzo drogim. Firma Genesis po raz kolejny dostarczyła do naszej redakcji dwa ciekawe zestawy słuchawkowe o nazwach Neon 350 i Radon 710. Dla kogo są one odpowiednie? Czy warto wydać 100 złotych na pierwszy z modeli czy może lepiej dołożyć kolejne 40 złotych i kupić Radony? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.


Neon 350 przyjechały do nas zapakowane w typowe dla marki Genesis czarno-czerwone pudełko. Z przodu mamy grafikę, która pokazuje jaki design oferują słuchawki. Na odwrocie mamy specyfikację urządzenia i wymienione jego najważniejsze cechy. W zestawie poza samymi słuchawkami mamy także krótką instrukcję obsługi i zestaw nalepek z logo producenta.

Neon 350

Neon 350

Pierwszy kontakt ze słuchawkami Genesis jest bardzo pozytywny. Konstrukcja jest dobrze wykonana, odpowiednio złożona i ładnie się prezentuje. W tym przypadku pałąk wykonany jest ze sprężystych pręcików, a pod nimi mamy elastyczną opaskę, o którą będzie opierała się nasza głowa. Zamocowana jest ona na plastikowej taśmie.

Neon 350

Neon 350

Nauszniki są przymocowane do pałąka na stałe – nie można ich w żaden sposób ruszać. Dodatkowo konstrukcja ta jest skręcana, przez co nie ma zbytniej możliwości dopasowania słuchawek do naszej głowy. Możemy to zrobić tylko za pomocą padów, które są jednak odpowiednio duże i miękkie. Design słuchawek Neon 350 jest bardzo nowoczesny. Największą uwagę zwracają oczywiście kopułki. Ich kształt jest jednak nieregularny, a wykończono je szarym, sześciokątnym elementem. Dodatkowo mamy tutaj niewielkie cztery śrubki. Nauszniki są dodatkowo podświetlane przez co całość w ciemności świetnie się prezentuje. Jest nowocześnie, dynamicznie i agresywnie, czyli tak jak gracze lubią najbardziej.

Neon 350

Neon 350

W lewym nauszniku mamy mikrofon, który jest umieszczony na końcu grubego i elastycznego wysięgnika. Nie ma problemu z utrzymaniem wybrane pozycji, co jest olbrzymią zaletą tego modelu. Również z lewego nausznika wychodzi kabel w oplocie materiałowym, który zabezpieczono grubym tworzywem, a na solidnym przewodzie mamy pokrętło do regulacji głośności. Co pewnie zauważyliście na kopułce nausznika mamy malutki przycisk, a służy on do włączania/wyłączania wibracji.

Neon 350

Neon 350

Wróćmy jeszcze na chwilę do kabla, który poza tym że jest bardzo gruby i solidny to jeszcze na końcu został zakończony trzema końcówkami. Mamy tutaj jedno USB i dwa złącza jack 3.5 mm. Oczywiście te dwie ostatnie oznaczone są odpowiednio jako słuchawki i mikrofon.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...