» załóż konto» przypomnij hasło

Genesis Krypton 700 – test myszki

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2017-10-25 12:17:38

A A A | Wejść na stronę 7159 | Komentarzy 0

Genesis Krypton 700 – test myszki

Firma Genesis przyzwyczaiła nas już do tego, że posiada w swojej ofercie liczne, bardzo dobrej jakości produkty, które sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej wygląda sytuacja z myszką Krypton 700, która zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, czym zdecydowaliśmy się z Wami podzielić w poniższej recenzji. Jeżeli jesteście ciekawi jakie plusy i minusy ma ten model i czy rzeczywiście warto wydać na niego około 149 złotych to zapraszamy do lektury.

Pokaż specyfikację

Specyfikacja
Sensor optyczny PMW 3310
Przełączniki Omron
Maksymalna rozdzielczość DPI 7200
Maksymalna szybkość przetwarzania danych 6500 FPS
Maksymalna akceleracja 30 G
Maksymalna szybkość śledzenia 130 ips
Szybkość raportowania 1000 Hz
Liczba przycisków 8
Długość przewodu 200 cm
Wymiary 128 x 69 x 38 mm

Krypton 700 przyjechała do nas zapakowana w czarno-czerwone pudełko, które do złudzenia przypomina to, w które zapakowano model Xenon 210. Umieszczono na nim informacje o najważniejszych cechach produktu – sensorze, regulacji DPI, wbudowanej pamięci i przyciskach. W środku poza samym gryzoniem mamy także skróconą instrukcję obsługi. Zestaw bardzo budżetowy.

Genesis Krypton 700

Genesis Krypton 700

Mysz została w przeważającej części pokryta matowym plastikiem, który jest przyjemny w dotyku i nie wyślizguje się podczas szybkich ruchów. W miejscu, gdzie połączone są główne elementy obudowy widzimy paski z diodami LED RGB, które domyślnie świecą efektem różnokolorwej fali. Na środku obudowy znajduje się podświetlane logo producenta. Dwa przyciski główne zostały przedzielone za pomocą rolki i dwóch dodatkowych guzików do zmiany DPI. Są one wyjątkowo miękkie i oferują przyjemny klik.

Genesis Krypton 700

Genesis Krypton 700

Po prawej stronie widzimy miejsce, w którym możemy oprzeć nasze palce (serdeczny i mały), a po lewej dwa przyciski boczne. Dodatkowo mamy kolejny guzik obok lewego przycisku głównego. Ten odpowiada za funkcję „rapid fire”, czyli szybkie, trzykrotne wciśnięcie LPM. Do myszki dołączony jest dwumetrowy kabel z oplotem i wtyczką USB.

Genesis Krypton 700

Genesis Krypton 700

W sumie mamy osiem programowalnych przycisków. Mamy tutaj przełączniki Ormon, które są zgodnie ze specyfikacją w stanie wytrzymać o 20 milionów kliknięć. Trudno sprawdzić to samemu, ale rzeczywiście inne myszy, które używamy z tymi samymi przełącznikami działają niezawodnie już od kilku lat.

Genesis Krypton 700

Genesis Krypton 700

Na spodzie widzimy trzy ślizgacze – dwa duże i jeden mniejszy. Zapewniają one bardzo dobry ślizg na różnych powierzchniach. Nie gorzej wypada kabel, który zamknięto w solidnym oplocie – nie plącze się i jest przy tym należycie długi (2 metry). Całość wykonana jest bardzo solidnie i robi świetne wrażenie. Widać, że przywiązano wagę do szczegółów, dzięki czemu uzyskano bardzo pozytywny efekt.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...