» załóż konto» przypomnij hasło

Produkty Norton, jako przykłady.

Dla kogo antywirus, dla kogo pakiet zabezpieczeń?

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2012-05-15 21:49:21

A A A | Wejść na stronę 129496 | Komentarzy 0


Firma Symantec ma w swojej ofercie jeszcze jedną wersję pakietu bezpieczeństwa, która oprócz tych wszystkich rozwiązań, o których przeczytaliście na poprzedniej stronie oferuje także szerokie możliwości archiwizacji i przywracania danych. Dzięki temu nasze zdjęcia czy pliki muzyczne są cały czas bezpieczne, dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych na urządzeniu zewnętrznym lub w magazynie online. Każdy z klientów ma dostępne 2 GB miejsca online na wykonywany backup.

Norton 360 wersja 6.0

Norton 360 w wersji 6.0 to również narzędzie, które pomoże w odpowiednim zoptymalizowaniu naszego komputera. Program automatycznie znajduje i usuwa problemy, które mogą obniżyć wydajność naszego sprzętu. W przypadku jakichkolwiek problemów istnieje możliwość przywrócenia naszego komputera do prawidłowego działania za sprawą wybierania aplikacji, które mają uruchomić się wraz z systemem operacyjnym.

Norton 360 wersja 6.0

Oprogramowanie dba również, aby zapobiegać awariom naszego sprzętu. W tym celu następuje usuwanie starszych plików systemowych.

Norton 360 wersja 6.0

Do najważniejszych funkcji Norton 360 w wersji 6.0, oprócz tych wymienionych na dwóch poprzednich stronach, należą:

 • Optymalizacja wydajności komputera konfiguruje najważniejsze ustawienia systemu, zwalnia pamięć i usuwa zbędne pliki internetowe z dysku twardego, zapewniając szybkie i bezproblemowe działanie komputera.
 • Dostęp za pośrednictwem sieci WWW zapewnia możliwość szybkiego i łatwego pobierania oraz udostępniania zdjęć, filmów i innych danych zapisanych w kopiach zapasowych online w dowolnym miejscu i czasie dzięki chronionej hasłem stronie internetowej dostępnej tylko dla użytkownika.
 • Menedżer autostartu skraca czas rozruchu komputera.

Norton 360 wersja 6.0

Norton 360 w wersji 6.0 jest do nabycia w cenie sugerowanej przez producenta 249,99 PLN.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...