» załóż konto» przypomnij hasło

Audictus Winner BT – test słuchawek

Autor: Michał Jankowski | Data: 2018-12-20 14:08:58

A A A | Wejść na stronę 22032 | Komentarzy 0

Pokaż specyfikację

Podstawowa specyfikacja
Konstrukcja nauszna, zamknięta
Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.2, zasięg ok. 10 m
Łączność przewodowa mini jack 3,5 mm, długość przewodu 2,5 m
Typ przetworników dynamiczne
Średnica przetworników 40 mm
Impedancja 32 omów
Dynamika 100 dB +/-3 dB
Czułość mikrofonu - 45 dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz
Mikrofon do rozmów telefonicznych tak (w lewej obudowie)
Przyciski do sterowania tak (w prawej obudowie)
Akumulator 300 mAh
Deklarowany czas pracy do 10 godzin
Deklarowany czas ładowania do 2 godzin
Złącze ładowania micro USB
Masa 138 g

Audictus Winner to sprzęt bardzo wszechstronny, który przeznaczony jest do różnych zastosowań. My skupiliśmy się głównie na sprawdzeniu działania tego modelu przy połączeniu przez Bluetooth. I jak przystało na model nauszny, zamknięty, mamy tutaj bardzo dobre niskie tony. Basy są dosyć mocne, chłodne i sprężyste. Partie wokalne są czyste i wyraźne. Grają one blisko użytkownika, a scena muzyczna jest głęboka, ale przy tym dosyć wąska.

Audictus Winner

Komunikacja z wykorzystaniem słuchawek Winner BT nie przebiega idealnie, a to wszystko z uwagi na mikrofon, który nie jest skierowany idealnie w stronę naszych ust i przez to ma spore problemy z dobrym zbieraniem naszego głosu. Połączenia odbieramy jednym kliknięciem w przycisk zasilania, więc jest to bardzo proste. Nie ma żadnego problemu z jakością głosu naszych rozmówców. Ten jest wyraźny i zrozumiały.

Audictus Winner

Dodajmy, że słuchawki komunikują się z nami przy pomocy sygnałów dźwiękowych, ale nie z lektora. Te sygnały są bardzo głośne np. informacja o podłączeniu z urządzeniem, które nadaje dźwięk. I niestety nie możemy tego ściszyć, a to spora wada, ponieważ dobrze jakby głośność komunikatów była uzależniona od głośności jaką ustawi użytkownik.

Audictus Winner

Jeżeli chodzi o izolację to stoi ona na zadowalającym poziomie. Nie możemy oczekiwać więcej, ponieważ model ten nie oferuje obrotu muszli, przez co docisk nie w każdym miejscu jest idealny.

Audictus Winner

Zapewne jesteście ciekawi jak długo działają na baterii. Okazuje się, że około 10 godzin, czyli tak jak podaje producent. Kiedy bateria się rozładowuje to zostajemy o tym poinformowani, nawet na ekranie smartfona z którego korzystamy.

Model ten sprawdzi się głównie podczas słuchania muzyki ze smartfona, ponieważ jest nieduży, lekki i łatwy w przenoszeniu. Szkoda, że w komplecie nie dostajemy jakiegoś solidnego etui.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum