» załóż konto» przypomnij hasło

Dobrze wydane 60 złotych?

A4Tech Bloody Q81 – recenzja myszki

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2017-12-22 23:05:41

A A A | Wejść na stronę 13531 | Komentarzy 0

A4Tech Bloody Q81 – recenzja myszki

Najnowsza propozycja od A4Tech pojawiła się w naszej redakcji. To nic innego, jak zaawansowana mysz z sensorem AVAGO A3050, która ma dać nam przewagę nad przeciwnikami podczas wirtualnej rozgrywki. Urządzenie to charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją, która jest niespotykana w tych widełkach cenowych. Producent podkreśla świetną kontrolę, doskonały czas reakcji oraz agresywne podświetlenie. Jeżeli jesteście ciekawi jakie możliwości daje A4Tech Bloody Q81, która kosztuje zaledwie około 60 złotych, to zapraszamy Was do lektury!

Pokaż specyfikację

Specyfikacja
Typ myszy Dla graczy
Łączność Przewodowa
Sensor Optyczny
Rozdzielczość 3200 dpi
Liczba przycisków 8
Rolka przewijania 1
Interfejs USB
Długość przewodu 1,3 m
Profil Praworęczny
Dodatkowe informacje Gumowana powierzchnia, Metalowe ślizgacze, Podświetlana rolka, Podświetlane przyciski
Kolor Czarny
Długość 126 mm
Szerokość 73 mm
Wysokość 40 mm
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Myszka A4Tech Bloody Q81 przyjechała do nas zapakowana w szaro-czarne pudełko z przeźroczystą powierzchnią na froncie, przez którą widzimy jak sprzęt ten wygląda na żywo jeszcze przed zakupem. Z tyłu umieszczono kilka informacji technicznych na temat produktu. W komplecie nie znajdujemy nic poza gryzoniem i dwoma nalepkami z logo producenta.

A4Tech Bloody Q81

Myszka w całości została wykonana z plastiku. Na grzbiecie jest to materiał lekko gumowy, matowy i przy tym przyjemny w dotyku. Zapewne taka powierzchnia będzie odpowiednio zapobiegała ślizganiu się naszej dłoni. Na bokach mamy twarde, imitujące gumę nakładki. Spasowanie boków z grzbietem jest dobre.

A4Tech Bloody Q81

Do dyspozycji gracza oddano osiem przycisków. Dwa umieszczone na górze ze znakami plus i minus służą do zmiany DPI. Pod nimi jest trzeci przycisk do zarządzania podświetleniem RGB, którym niestety nie możemy sterować za pomocą żadnego oprogramowania. Takowego po prostu nie ma dla tego modelu. Wszystko ustawia i reguluje się za pomocą przycisków.

A4Tech Bloody Q81

A4Tech Bloody Q81

Zastosowana tutaj rolka jest pokaźnych rozmiarów i pokryta gumą. Jest ona także podświetlana. Pod głównymi przyciskami nie ma przełączników mechanicznych, ale optyczne, które mają wytrzymać a 50 milionów kliknięć.

A4Tech Bloody Q81

A4Tech Bloody Q81 posiada trzy tryby podświetlenia RGB, co powinno być w pełni wystarczające.

A4Tech Bloody Q81

Na pokładzie znajduje się sensor AVAGO A3050, który oferuje maksymalną rozdzielczość 3200 DPI. Możemy jednak ją regulować w sześciu krokach: 500, 1000, 1200, 1600, 2000 i 3200 DPI.

A4Tech Bloody Q81

Na spodzie widzimy, że producent wyposażył gryzonia w metalowe ślizgacze, co ma zapobiegać szybkiemu ich ścieraniu się (nie ma zapaoswych w zestawie). Dodatkowo takie rozwiązanie powinno zapewnić dużą szybkość urządzeniu. Producent nazwał je METAL X’GLIDE ARMOR BOOT. Niestety nie pozwalają na płynne działąnie na każdej powierzchni, więc warto przygotować sobie odpowiednią podkładkę.

A4Tech Bloody Q81

Kabel z wtyczką USB na końcu został umieszczony w materiałowym oplocie. Jest on dosyć miękki i dobrze się prowadzi za sprawą niskiej wagi. Jego długość to zaledwie 130 cm, czyli około 70 cm za mało, jak dla nas.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...