» załóż konto» przypomnij hasło

Stratus Duo od SteelSeries

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: SteelSeries | Data: 2019-02-04 03:10:33

A A A | Wejść na stronę 6568 | Komentarzy 0

Stratus Duo od SteelSeries

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś nowy, pełnowymiarowy, multiplatformowy kontroler, Stratus Duo. Gracze mogą wybierać między bezprzewodową łącznością 2.4GHz, aby połączyć się z systemem Windows, a Bluetooth, aby korzystać z systemu Android, Oculus Go i Samsung VR.

Kontroler współpracuje również z platformą Steam, co pozwoli użytkownikom zagrać w tysiące tytułów, które wspierają kontrolery, a także cieszyć się z trybu Steam Big Picture oraz SteamLink. Dołączony do zestawu odbiornik oferuje solidną bezprzewodową łączność 2.4GHz z PC. Stratus Duo nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy po prostu wyjąć produkt z pudełka, wybrać odpowiednią formę łączności i grać.

Stratus Duo posiada podobne rozmiar i układ przycisków do kontrolerów konsolowych. Design został jednak ulepszony i czerpie z modelu Stratus XL, oferując m.in. nową technologię spustów - Magnetic Hall Effect, która zapewni ich trwałość i precyzję. Solidne i płynne granie gwarantują również klikalne analogowe joysticki. Kontroler jest zasilany baterią litowo-jonową o żywotności 20+ godzin grania na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się przewód Micro USB o długości 1.8 metra.

Stratus Duo jest kompatybilny z uchwytem SteelSeries SmartGrip. Dzięki niemu gracze mogą w łatwy i szybki sposób przymocować smartfon do kontrolera. SmartGrip będzie dostępny już wkrótce na SteelSeries.com.

Stratus Duo jest już dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com. Nowy kontroler do wybranych sklepów w Polsce trafi w marcu br. w sugerowanej cenie detalicznej 299 PLN.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...