» załóż konto» przypomnij hasło

Sound Blaster X-Fi Notebook

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 4655 | Komentarzy 0

Sound Blaster X-Fi NotebookCreative prezentuje kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Notebook, dzięki której pliki MP3, muzyka ze sklepów Internetowych, filmy oraz gry odtwarzane z notebooków będą brzmiały lepiej. Nowy Sound Blaster instaluje się w złączu ExpressCard i uzupełnia najnowsze notebooki PC o wysokiej klasy system dźwiękowy z technologiami X-Fi. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Notebook we współpracy z bezprzewodowym odbiornikiem Creative Wireless Receiver uwalnia użytkownika od konieczności podłączenia dedykowanych głośników do notebooka PC.

Teraz można słuchać z notebooka muzyki o najwyższej jakości i przesyłać ją bezprzewodowo do dowolnego systemu stereofonicznego będącego w domu!

Dźwięk jest przesyłany z karty Sound Blaster do odbiornika Creative Wireless Receiver, który można podłączyć do zasilanych głośników lub systemu hi-fi. Jednocześnie może pracować do czterech odbiorników Creative Wireless Receiver, każdy z
własnym zestawem głośników, w odległości do 30 metrów od notebooka. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodową swobodą i słuchać ulubionej muzyki bez opóźnień czy przerw. W mieszkaniu można stworzyć osobne ‘strefy’ i niezależnie kontrolować odtwarzanie w poszczególnych pomieszczeniach.

“Sound Blaster X-Fi Notebook i Creative Wireless Receiver zaprojektowano z myślą o radykalnej poprawie jakości muzyki, filmów i gier na notebookach PC i umożliwieniu korzystania z muzyki w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania," wyjaśnia Steve
Erickson, wiceprezes i dyrektor generalny pionu Audio w Creative. „Teraz użytkownicy mogą ustawić głośniki w dowolnym miejscu, niezależnie od położenia laptopa czy biurka.”

Karta Sound Blaster X-Fi notebook Notebook wykorzystuje przełomową technologię audio Creative X-Fi, aby zapewnić rewelacyjną jakość dźwięku z notebooka. Funkcja X-Fi Crystalizer przywraca dynamikę, oraz odpowiedni poziom niskich i wysokich tonów, utraconych w czasie kompresji muzyki, np. do formatu MP3.

W grach technologia X-Fi CMSS®-3D zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny w słuchawkach, który pozwala graczom precyzyjnie lokalizować wrogów, nawet gdy ich nie widzą. Sound Blaster X-Fi Notebook oferuje również technologię audio Creative EAX ADVANCED HD zapewniającą niewiarygodnie realistyczne efekty dźwiękowe w najnowszych grach.

Jeżeli chodzi o filmy, Sound Blaster X-Fi Notebook dostarczany jest z możliwością bezpłatnego pobrania programu PowerDVD z pełną obsługą dekodowania DTS i Dolby Digital, a w ten sposób zapewnia niezrównane wrażenia podczas oglądania filmów DVD i zmienia notebook w kino domowe. Dodatkowo, technologia CMSS-3D zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny w głośnikach stereo lub słuchawkach podczas oglądania filmów.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Notebook dostępna będzie na rynku polskim w październiku w cenie 259 PLN brutto a bezprzewodowy odbiornik Creative Wireless Receiver w cenie 259 PLN brutto.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...