» załóż konto» przypomnij hasło

Sharkoon prezentuje ELBRUS 3

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Sharkoon | Data: 2019-06-19 10:15:20

A A A | Wejść na stronę 4111 | Komentarzy 0

Sharkoon prezentuje ELBRUS 3

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca komponentów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, oferuje dobrą wydajność za rozsądną cenę. Sharkoon prezentuje teraz ELBRUS 3. Jest to wygodne i ergonomiczne krzesło do gry w stylu, który czerpał inspirację ze świata wyścigów samochodowych. Stalowa rama wewnątrz krzesła i solidna pięciogwiazdkowa podstawa zapewniają maksymalną stabilność.

Ergonomicznie regulowany.
ELBRUS 3 ma różne funkcje regulacji, dzięki czemu można go łatwo dostosować do wymagań ergonomicznych użytkownika. W tym celu krzesło ma nie tylko regulowane oparcie i wysokość siedziska, ale zostało także wyposażone w całkowicie zmienne podłokietniki. Istnieje możliwość ustawiania ich wysokości, długości i kąta. Jest zatem szereg kombinacji na to, aby znaleźć zdrową i wygodną pozycję siedzącą.

Różne funkcje relaksacyjne
Dla kreatywnego relaksu podczas przerw ELBRUS 3 posiada regulowane oparcie, które blokuje się pod różnymi kątami za pomocą bardzo dużego uchwytu regulacyjnego. Gracz może ustawić się w pozycji pod dowolnym kątem pomiędzy 90 ° a 160 °. Podczas gry dodatkowy ruch zapewnia mechanizm przechylania, umożliwiający kołysanie krzesła. Mechanizm blokuje się lub odblokowuje za pomocą dodatkowego uchwytu na spodzie fotela.

Miękka wyściółka z osłoną ze skóry ekologicznej
W przypadku długich sesji komfort zapewnia szczególnie miękka tapicerka ze skóry ekologicznej. Wyściółka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a wraz z podniesionymi bokami podstawy siedzenia gwarantuje uczucie komfortu. Dodatkowe miejsce na nogi znajduje się na większej niż zwykle podstawie siedziska.

Maksymalne obciążenie do 150 kilogramów
ELBRUS 3 posiada certyfikat bezpieczeństwa i stabilności dla wagi do 150 kilogramów. Jest to zapewnione dzięki solidnej pięciogwiazdkowej podstawie i konstrukcji stalowej ramy. Tłok gazowy klasy 4 zwiększa całkowitą równowagę ELBRUS 3. Ponadto fotel gamingowy jest odpowiedni dla osób o rozmiarze ciała do 190 centymetrów.

Nieograniczony ruch
Krzesło ma pięć kół, z czego każde ma średnicę 60 milimetrów. Są one specjalnie zaprojektowane do podłóg wewnętrznych i umożliwiają nieograniczoną mobilność na równych powierzchniach.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...