» załóż konto» przypomnij hasło

RAZER ROZŚWIETLA KOMPUTERY PC DZIĘKI NOWEJ KOLEKCJI AKCESORIÓW CHROMA RGB

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2020-11-06 16:12:55

A A A | Wejść na stronę 374 | Komentarzy 0

RAZER ROZŚWIETLA KOMPUTERY PC DZIĘKI NOWEJ KOLEKCJI AKCESORIÓW CHROMA RGB

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o debiucie nowych urządzeń - adresowalnego kontrolera RGB oraz nowych akcesoriów wyposażonych w podświetlenie w Razer Chroma RGB. Pozwolą one na ulepszenie komputerowych stanowisk każdego gracza. Nowe akcesoria Chroma są kompatybilne z Razer Synapse 3 i można je personalizować za pomocą nieskończonej liczby kombinacji kolorów, a także zintegrować z grami oraz innymi domowymi gadżetami. W skład kolekcji wchodzą:

• Razer Chroma Addressable RGB Controller: Nowy kontroler ARGB ma na celu rozwiązanie problemu związanego z synchronizacją wielu pecetowych komponentów ARGB z urządzeniami peryferyjnymi obsługującymi technologię Chroma i urządzeniami domowymi różnych producentów. Dzięki nowemu urządzeniu wszystkie powyższe produkty i akcesoria trafiają teraz pod parasol Razer Synapse 3, bez konieczności używania dodatkowego oprogramowania do zarządzania RGB. Kontroler jest wyposażony w punkty montażowe SSD, co zapewnia wygodną integrację z dowolną konfiguracją komputerową. Ma także sześć złączy ARGB dla osób, które chcą podłączyć wentylatory ARGB, taśmy oświetlające i więcej. Urządzenie pozwala na zarządzanie każdą diodą LED umieszczoną w komponentach ARGB, umożliwiając użytkownikom na pełne dopasowanie do własnych preferencji, za pośrednictwem Chroma Studio w Razer Synapse 3, wszystkich podłączonych urządzeń. Oprócz łatwiejszego sterowania, podzespoły od partnerów Razera, takich jak Enermax, Phanteks, SilverStone Technology, Teamgroup, LianLi i ThermalTake po podłączeniu do kontrolera uzyskują dostęp do pełnej oferty Razer Synapse, która obejmuje integrację gier, urządzeń domowych oraz urządzeń peryferyjnych.

• Razer Base Station V2 Chroma: Nowy stojak na słuchawki został przeprojektowany, tak aby zajmował mniej miejsca, będąc przy tym solidniejszym i bardziej wszechstronnym. Otrzymał on odchudzoną konstrukcję składająca się teraz z prostej, wykonanej z aluminium, nóżki umieszczonej na antypoślizgowej podstawce podświetlanej systemem Chroma RGB. Base Station V2 Chroma wyposażono w układ portów, w tym dwa USB 3.1 i jeden jack combo 3,5 mm oraz w przetwornik cyfrowo-analogowy zapewniający dźwięk przestrzenny 7.1. Stojak będzie dostępny w kolorze czarnym, quartz (kwarcowy) i mercury (rtęciowy).

• Razer Charging Pad Chroma: Szybka, kolorowa i przyczepna – nowa ładowarka Razer Charging Pad Chroma daje do 10 watów mocy do szybkiego ładowania telefonów, słuchawek i nie tylko. Urządzenie podświetlane jest Chroma RGB i pokryte miękką w dotyku gumowaną powierzchnią zapobiegającą zarysowaniom i poślizgnięciom.

• Razer Mouse Bungee V3 Chroma: Nowy uchwyt dla myszek przenosi zarządzanie kablami myszy na wyższy poziom. Dzięki obudowie wykonanej z aluminium, antypoślizgowej podstawie i Chroma RGB, ruchy myszą są tak płynne, co kolorowe.

• Razer Mouse Dock Chroma: Zaprojektowaną specjalnie do najnowszych myszy bezprzewodowych Razera, stację ładująca Mouse Dock Chroma wyposażono w magnetyczne złącze, ułatwiające szybkie mocowanie i odłączanie myszki, oraz w antypoślizgową podstawę, zapewniającą właściwą stabilność. Urządzenie, dzięki Chroma RGB, pozwala na śledzenie stanu ładowanie poprzez zmieniające się odpowiednio efekty świetlne. Stacja dokująca jest wyjątkowo kompatybilna z Razer DeathAdder V2 Pro, Razer Naga Pro, Razer Basilisk Ultimate lub Razer Viper Ultimate.

Nowa kolekcja akcesoriów Razer Chroma została zaprojektowana po to, aby zapewnić graczom PC wygodniejsze i bardziej wciągające wrażenia z gry.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA:
Wszystkie nowe akcesoria Razer Chroma będą dostępne od 22 października 2020 roku na Razer.com oraz w sklepach RazerStore, a także u wybranych innych sprzedawców.

Sugerowane ceny detaliczne:

Razer Chroma Addressable RGB Controller: €39.99
Razer Base Station V2 Chroma: €79.99
Razer Base Station V2 Chroma (Mercury/Quartz): €89.99
Razer Charging Pad Chroma: €69.99
Razer Mouse Bungee V3: €24.99
Razer Mouse Bungee V3 Chroma: €49.99
Razer Mouse Dock Chroma: €59.99
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...