» załóż konto» przypomnij hasło

Portégé Z30-E od Toshiby

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Toshiba | Data: 2018-04-27 13:16:50

A A A | Wejść na stronę 7693 | Komentarzy 0

Portégé Z30-E od Toshiby

Toshiba Europe GmbH zapowiada wprowadzenie Portégé Z30-E, wąskiego i lekkiego urządzenia o profesjonalnej wydajności wyposażonego w pełnowymiarowe porty.

Zbudowana z myślą o wydajności i mobilności, lekka Toshiba Portégé Z30-E sprawdza się w każdej sytuacji. Urządzenia biznesowe Toshiba wyposażono w pełnowymiarowe porty i popularne rozwiązania, aby zapewnić korzystającym z nich przedsiębiorstwom niezawodne, kompatybilne i konfigurowalne rozwiązania pasujące do już istniejącej infrastruktury IT.

„Toshiba Portégé Z30-E została stworzona dla mobilnych pracowników, zarówno małych firm, jak i korporacji” – powiedział Maki Yamashita, Senior Vice President, PC & Solutions EMEA, Toshiba Europe GmbH. -„Ten nowy członek rodziny Portégé zapewnia najwyższą wydajność połączoną z wygodną mobilnością i zaawansowanymi opcjami zabezpieczeń, tak potrzebnymi w dzisiejszym świecie”.

Zawsze profesjonalna wydajność
Ważąca zaledwie 1,2 kg, w wyjątkowo wytrzymałej obudowie ze stopu magnezu i pracująca na jednym ładowaniu baterii nawet 18 godzin, Toshiba Portégé Z30-E zapewnia wygodną mobilność. Matowy ekran HD lub Full HD o przekątnej 13,3” z podświetleniem LED umożliwia pracę nawet w pełnym słońcu.

Moc wielozadaniowości
Toshiba Portégé Z30-E z procesorami Intel® Core™ - z pamięcią DDR4 RAM (2400MHz) przy wyborze procesorów Intel® Core™ 8. Generacji - dysponuje mocą potrzebną do przełączania się pomiędzy wieloma zadaniami zarówno w biurze, jak i podróży. Wydajny dysk SSD zapewnia szybkość działania i możliwość korzystania ze wszystkich aplikacji biznesowych bez kompromisów.

Wygodne połączenia
Toshiba Portégé Z30-E jest wyposażona w pełnowymiarowe porty. Trzy porty USB 3.0 pozwalają na szybkie przenoszenie danych, a port HDMI na wyświetlanie prezentacji w wysokiej rozdzielczości. Karta Gigabit LAN daje natychmiastowy dostęp do sieci lokalnej. Podłączanie urządzeń peryferyjnych jest szybkie i proste dzięki opcjonalnej stacji dokującej pasującej także do innych komputerów z najnowszej linii modeli biznesowych Toshiba.

Niezawodność
Toshibę Portégé Z30-E zaprojektowano tak, by urządzenie sprostało wyzwaniom codziennego życia profesjonalisty. Laptop z powodzeniem przeszedł rygorystyczne testy H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test) symulujące codzienne, intensywne używanie laptopa przez 3 lata. Testy prowadzone przez niezależną niemiecką organizację TÜV Rheinland® obejmowały upuszczanie, oblewanie wodą i poddawanie uciskowi , tak by przyszli uczestnicy mieli pewność, że urządzenie spełni ich oczekiwania

Inteligentne zabezpieczenia i łatwe zarządzanie
Trusted Platform Module (TPM) zabezpiecza ważne dane na lokalnym dysku Toshiba Portégé Z30-E. Opcjonalne Smartcard i SecurePad™ z czytnikiem linii papilarnych gwarantują, że tylko uprawniony użytkownik zaloguje się do systemu. Zarządzanie Portégé Z30-E jest łatwe dzięki technologii Intel Active Management (AMT) – dział IT w każdej chwili może przeprowadzić potrzebne aktualizacje.

Dostępność
Toshiba Portégé Z30-E będzie dostępna w Europie w drugim kwartale 2018 r.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...