» załóż konto» przypomnij hasło

Polska premiera przełącznika NETGEAR GS724TPv2

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-06-27 15:23:38

A A A | Wejść na stronę 1943 | Komentarzy 0

Polska premiera przełącznika NETGEAR GS724TPv2

NETGEAR wprowadza na polski rynek przełącznik PoE GS724TP w wersji drugiej. Co cechuje to najnowsze urządzenie i jakie są jego zalety?

Przełącznik PoE GS724TPv2 powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Zmniejsza on nie tylko koszt eksploatacji sieci, lecz także ułatwia jej zarządzanie. Co ważne, przełącznik wspiera technologie VoIP, strumieniowe odtwarzanie multimediów, multicasting, monitoring oraz inne aplikacje intensywnie obciążające sieć.

GS724TPv2 oferuje obsługę warstwy 2, 3 oraz 4, jak i protokół LACP oraz STP. Ten 24-portowy przełącznik z budżetem PoE 190W posiada dodatkowo dwa porty światłowodowe, obsługę PoE oraz zwiększoną wydajność i użyteczność. W trosce o maksymalną oszczędność energii, urządzenie zostało wyposażone w standard Energy Efficient Ethernet (802.3az).

Co ważne, GS724TPv2 celowo został zaprojektowany pod kątem sieci wykorzystujących różne rodzaje multimediów (jak obraz, dźwięk i dane) w ramach jednej platformy, stąd stanowi on idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej zaawansowanych małych i średnich organizacji.

Dodatkowo, kontrola prędkości wentylatora w GS724TPv2 pozwala na precyzyjne monitorowanie temperatury przy zminimalizowanym hałasie akustycznym – urządzenie emituje maksymalnie 32.4 dB przy pełnej mocy i temperaturze otoczenia 25° C .

Na koniec warto dodać, że zakupując przełącznik PoE GS724TPv2 użytkownik może liczyć zarówno na wieczystą gwarancję, jak i 90-dniowe wsparcie techniczne.

Cena przełącznika to 1599 złotych brutto.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...