» załóż konto» przypomnij hasło

Polska premiera Nighthawk R8000P X6S

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-09-25 00:48:56

A A A | Wejść na stronę 1541 | Komentarzy 0

Polska premiera Nighthawk R8000P X6S

Płynnie działająca sieć WiFi, inteligentne połączenie urządzeń mobilnych czy przesyłanie strumieniowe danych w jakości 4K – dzięki najnowszemu trzypasmowemu wzmacniaczowi sygnału WiFi Nighthawk X6S teraz jest to możliwe.
Nighthawk R8000P X6S to niewątpliwie najnowocześniejszy trzypasmowy wzmacniacz sygnału WiFi, który wykorzystując częstotliwość 5 GHz zapewnia połączenie WiFi o prędkości 1,7 Gb/s, umożliwiając tym samym osiągnięcie wyższych prędkości połączenia z Internetem w posiadanych urządzeniach.

Tradycyjny wzmacniacz rozszerza sygnał WiFi routera w innych częściach domu wymagając przy tym, aby urządzenia przełączały się pomiędzy nazwami SSID sieci WiFi. Nighthawk X6S korzysta z tej samej nazwy sieci WiFi (SSID) co router, dzięki czemu urządzenia końcowe łączą się automatycznie z najsilniejszym sygnałem - bez względu na to, w jakiej części domu będziemy z nich korzystać.

Co więcej, Nighthawk X6S posiada opatentowaną technologię FastLane3, która zwiększa zasięg domowej sieci WiFi. Ponadto oferuje on także dedykowane łącze WiFi do połączenia z routerem, co pozwala na uniknięcie dzielenia na pół przepustowości sieci WiFi, którą wzmacniamy.

Wzmacniacz zapewnia także Smart Roaming 802.11k - funkcję, która pozwala na inteligentne połączenie urządzeń mobilnych z optymalną siecią WiFi. W ramach optymalizacji stanu sieci, a także siły sygnału oraz zakłócenia kanału urządzenie wyposażone zostało także w aplikację WiFi Analytics (na urządzeniach z Androidem). Nie bez znaczenia są także cztery porty Gigabit Ethernet wzmacniacza, które umożliwiają podłączenie urządzeń przewodowych, takich jak telewizory Smart TV czy konsole do gier.

Na koniec warto zaznaczyć, iż Nighthawk X6S może pełnić również rolę punktu dostępowego - w trybie oferuje dwie sieci 5 GHz i jedną 2,4 GHz.

Cena urządzenia to 1249 złotych brutto.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...