» załóż konto» przypomnij hasło

PocketBook Touch HD Ruby Red - w czerwieni jest moc

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-09-12 00:23:12

A A A | Wejść na stronę 1530 | Komentarzy 0

PocketBook Touch HD Ruby Red - w czerwieni jest moc

Jeden z cieszących się największą popularnością modeli czytników PocketBook Touch HD Ruby Red jest dostępny w nowej, przyciągającej wzrok obudowie. Rubinowa czerwień znakomicie dopełni całości, tworząc urządzenie oferujące komplet funkcjonalności dla komfortowego e-czytania, ale także szykowny dodatek dla osób ceniących stylowe gadżety.

„Obserwując zainteresowanie wcześniejszymi modelami w niekonwencjonalnych kolorach, zauważyliśmy, że ten aspekt jest również ważny dla użytkowników,” wyjaśnia Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej. „PocketBook Touch HD, zyskując nowy kolor obudowy, przyciągnie uwagę osób, dla których istotne są nie tylko parametry techniczne, ale także wygląd zewnętrzny czytnika”.

W nowej odsłonie modelu PocketBook Touch HD Ruby Red wykorzystano dokładnie te same rozwiązania, które zastosowano w czarnym poprzedniku. Wielodotykowy, sześciocalowy wyświetlacz E Ink Carta™ z wiązkami podczerwieni i rozdzielczością HD (1072 х 1448) i 300 DPI zapewni wyraźne, o wysokim kontraście litery ulubionych lektur. Dodatkowym, dla wielu czytelników nieodzownym udogodnieniem jest przednie podświetlenie LED.

W tym modelu czytnika, jak w mało którym, zadbano o praktycznie wszystkie zmysły. Słuchowcy korzystają z możliwości odtwarzania audiobooków czy słuchania wybranej muzyki, wykorzystując opcję odtwarzania plików mp3. Czytnik, dzięki funkcji Text-to-Speech, konwertuje tekst e-booków na mowę, niezależnie od formatu pliku tekstowego elektronicznej książki.

Możliwości PocketBook Touch HD Ruby Red są imponujące: bez problemu poradzi sobie z 17 formatami plików tekstowych, dźwiękami zapisanymi jako mp3 oraz czterema rozszerzeniami plików graficznych. Swoje zasoby przechowuje na 8GB pamięci wewnętrznej lub, dodatkowo, na karcie microSD (do 32GB), którą obsługuje przez wbudowane gniazdo. Pierwsze doświadczenia w e-czytaniu można zdobyć już po rozpakowaniu urządzenia. W pakiecie z czytnikiem, użytkownik otrzymuje blisko setkę preinstalowanych książek elektronicznych w 14 językach oraz pakiet słowników Abbyy Lingvo®. W tej biblioteczce znajdują się też klasyki literatury polskiej.

Funkcjonalny, poręczny (ważący 180 g) i praktyczny (bo wyposażony w łącze Wi-Fi, które pozwala korzystać z usług Dropbox, Send-to-PocketBook czy PocketBook Sync) czytnik został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym użyciu. W pomieszczeniach, na świeżym powietrzu, w komunikacji miejskiej czy podczas podróży można komfortowo z niego korzystać dzięki ergonomicznemu kształtowi, wygodnej perforowanej powierzchni na tylnej obudowie oraz klawiszom do przerzucania stron.

PocketBook Touch HD Ruby Red jest dostępny w sugerowanej cenie 679 zł.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...