» załóż konto» przypomnij hasło

Pięć nowych gier komórkowych już w sprzedaży!

Autor: Michał Androsz | Źródło: Inf. pras | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 1502 | Komentarzy 0

Pięć nowych gier komórkowych już w sprzedaży!Dzięki kolejnym produkcjom EA Mobile(tm) można zagrać w Monopoly, wziąć udział w EURO 2008 i bawić się przy bilardzie z Simami. Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy właśnie do sprzedaży szereg nowych gier, przeznaczonych dla posiadaczy telefonów komórkowych. Wśród nowych produkcji spod znaku EA Mobile(tm) znajdują się m.in. Monopoly: Tu i Teraz oraz BOOM BLOX(tm).
Ten ostatni tytuł powstał w wyniku współpracy ze słynnym hollywoodzkim reżyserem Stevenem Spielbergiem. - Naprawdę trudno znaleźć na świecie taką osobę, która nigdy nie grała w Monopoly lub nie widziała filmu Stevena Spielberga - powiedział Tim Harrison, dyrektor ds. marketingu europejskiego oddziału EA Mobile. - Monopoly: Tu i Teraz jest naszym pierwszym projektem powstałym w kooperacji z firmą Hasbro. Gra powinna być atrakcyjna zarówno dla starszych wyjadaczy, jak i dla nowicjuszy. Z kolei BOOM BLOX stanowi coś niesamowicie ekscytującego, ponieważ w projektowaniu uczestniczył sam Steven Spielberg.

Ponadto, listę gier w wersji na telefony komórkowe wzbogaciły teraz także, takie tytuły jak: UEFA EURO 2008(tm), The Sims(tm) Bilard oraz Puzzle Paradise(tm). Oto pełna lista nowych produkcji z katalogu EA Mobile wraz ze szczegółowymi opisami:

Monopoly: Tu i Teraz
Zagraj w kultową grę za pomocą ośmiu bajecznie animowanych pionków! Twoje miliony i nos do biznesu sprawią, że kupując, spekulując i licytując osiągniesz sukces, a po drodze "puścisz rywali z torbami". Zmierz się ze znajomymi w partii na czterech graczy i przekonajcie się, kto przejmie władzę nad miastem i zbije fortunę!

BOOM BLOX
Zmierz się z grą BOOM BLOX Stevena Spielberga! Zjeżdżaj po blokach z lodu, wysadzaj bloki za pomocą bomb i odbijaj się na sprężynach, rozwiązując zagadki umysłowe i zrównując z ziemią pole gry. Wkrocz w świat ciągłej zabawy o 40 poziomach trudności i zdobądź wyznaczoną liczbę punktów. Zostań mistrzem w rozwiązywaniu zagadek, a następnie stwórz własne łamigłówki za pomocą edytora poziomów. Staw im czoła w bombowym stylu z BOOM BLOX!

UEFA EURO 2008
Twój kraj Cię potrzebuje. Czas wygrać mistrzostwa i zdobyć Puchar Europy. Wybierz jedną z ponad 50 reprezentacji narodowych i rzuć się w wir piłkarskich emocji. Czy potrafisz przekonać selekcjonera, żeby powierzył Ci kapitańską opaskę? Czy potrafisz doprowadzić swój zespół do zwycięstwa w finale mistrzostw? Wszystko rozstrzygnie się na boisku. Opanuj do perfekcji nowatorski system sterowania SkillSense i zapewnij kibicom sukces, którego tak bardzo pragną.

The Sims Bilard
Dołącz do Simów i graj z nimi w najlepszy bilard na telefony komórkowe! Stwórz swojego Sima i zmierz się z innymi Simami w klubie bilardowym, grając w ekscytujące warianty z 8 lub 9 bilami. Doskonal swoje umiejętności i patrz, jak rośnie Twoja popularność, gdy wbijasz bile i ćwiczysz triki. Zaawansowana fizyka stołu oraz łatwa obsługa jednym przyciskiem zapewniają świetną zabawę dla wszystkich.

Puzzle Paradise

Puzzle Paradise to rozkosz dla mądrej głowy na telefon komórkowy. Odkryj raj i zdobądź bogactwo i sławę na egzotycznej wyspie pełnej emocjonujących wyzwań. Poprowadź nieustraszonego odkrywcę Maksa przez atrakcyjne, skąpane w słońcu plaże, zachwycające podwodne scenerie czy mroźne pustynie Arktyki. Zbieraj bonusy, zdobywaj trofea i odblokuj nowe gry oraz lokacje, aby sięgnąć po koronę niekwestionowanego mistrza Puzzle Paradise.

Zakupu każdej z gier EA Mobile dokonuje się poprzez wysłanie SMS o treści EA na darmowy numer: 8008 (ERA) lub 8009 (ORANGE) i połączenie się z linkiem otrzymanym w wiadomości zwrotnej. Cena gry pokazuje się przed pobraniem. Opłata za połączenie z WAP według cennika. Więcej informacji znajduje się na stronie www.eamobile.com oraz www.ea.pl. 
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum