» załóż konto» przypomnij hasło

Nowe szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard również dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2018-10-11 11:45:40

A A A | Wejść na stronę 566 | Komentarzy 0

Nowe szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard również dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych wprowadza na rynek szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Cechą, która wyróżnia nowe rozwiązanie InvisibleShield jest technologia EyeSafe, która odfiltrowuje fragmenty szkodliwego, światła niebieskiego (HEV) pochodzącego z ekranów urządzeń, zachowując jednocześnie doskonałą wydajność kolorów wyświetlacza urządzenia. Produkt został dokładnie sprawdzony przez Google i uzyskał certyfikat zgodności ze standardami tego producenta.

Intensywne korzystanie z ekranów cyfrowych powoduje spadek szybkości migania powiek, co z kolei może skutkować suchością oczu. Użytkownik może odczuwać wrażenie swędzących lub palących oczu. Powodem wystąpienia takich objawów jest szkodliwe światło niebieskie (HEV), które przyczynia się do cyfrowego zmęczenia wzroku i może sprzyjać zaburzeniom snu i utracie snu, niewyraźnemu widzeniu, zmęczeniu oczu, zasuszeniu oczu, bólom głowy, szyi, ramion i pleców. Niebieskie światło dociera w głąb oka, co może uszkodzić siatkówkę. Dodatkowe badania wskazują również na powiązanie między niebieskim światłem HEV innymi chorobami oczu takimi jak zwyrodnienie plamki żółtej i zaćmą, które są jednymi z wiodących przyczyn ślepoty.

- Głównym celem szkieł InvisibleShield jest oczywiście ochrona ekranów urządzeń mobilnych przed uszkodzeniami takimi jak stłuczenia czy porysowania. Wierzymy jednak, że dzięki rozwojowi technologii możemy skutecznie chronić również zdrowie ich użytkowników - powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Szkło Glass + VisionGuard zostało zaprojektowane w celu odfiltrowania szkodliwego niebieskiego światła HEV, dzięki czemu chronione są nie tylko wyświetlacze telefonów, a teraz także oczy ich użytkowników. Cieszymy się, że nasze nowe szkła trafią na ekrany telefonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. – dodał.

Szkło Glass+ VisionGuard wykonane jest z najtwardszego szkła hartowanego dostępnego na rynku, dodatkowo wzmocnionego dzięki opatentowanej przez InvisibleShield technologii Ion Matrix. Powierzchnia szkła zapewnia maksymalną ochronę przed zarysowaniami, poza tym zapobiega pozostawianiu odcisków palców. Szkło Glass + VisionGuard cechuje się wysoką czułością na dotyk, całkowitą przejrzystością obrazu. Ścięte krawędzie zapewniają pełną ochronę wyświetlacza od krawędzi do krawędzi.

Ceny i dostępność:
Szkło InvisibleShield Glass+ dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL będzie dostępne w tym miesiącu na InvisibleShield.com, a jesienią trafi do wybranych sklepów. Sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 34,99 EUR, czyli około 150 złotych.

Z ponad 165 milionami osłon ekranowych sprzedawanych na całym świecie, InvisibleShield to najpopularniejsza marka produktów ochrony wyświetlaczy urządzeń mobilnych na świecie. Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, InvisibleShield wyróżnia się na rynku i oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić szkło, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji znajduje się w witrynie ZAGG.com.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...