» załóż konto» przypomnij hasło

Nowe punkty dostępowe D-Linka zgodne z Wi-Fi CERTIFIED Passpoint®

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: D-Link | Data: 2020-02-27 08:30:44

A A A | Wejść na stronę 470 | Komentarzy 0

Nowe punkty dostępowe D-Linka zgodne z Wi-Fi CERTIFIED Passpoint®

D-Link, globalny producent sprzętu sieciowego, wprowadził do sprzedaży dwa nowe punkty dostępowe, zgodne z wymogami inicjatywy WiFi4EU.

Wewnętrzny dwuzakresowy punkt dostępowy AC1200 Wave 2 PoE (DAP-2662) oraz zewnętrzny dwuzakresowy punkt dostępowy AC1200 Wave 2 PoE (DAP-3666) zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości połączeń bezprzewodowych niezależnie od środowiska.

Z pomocą punktu dostępowego DAP-2662 można utworzyć dwuzakresową, szybką, bezpieczną i centralnie zarządzaną sieć bezprzewodową w muzeach, bibliotekach, ośrodkach zdrowia i innych obiektach użyteczności publicznej. Natomiast model DAP-3666, wyposażony w wytrzymałą obudowę spełniającą wymagania normy IP68, przeznaczony jest do budowy środowisk sieciowych na zewnątrz budynków. Punkt dostępowy DAP-3666 może pracować w szerokim zakresie temperatur od -30 do 60 stopni Celsjusza i jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, w tym pył, piasek i brud.

Obydwa punkty dostępowe wspierają standard 802.11ac Wave 2 i umożliwiają połączenia bezprzewodowe z łączną przepustowością do 1200 Mbit/s wykorzystując technologię MU-MIMO. Spełnienie wymagań technicznych inicjatywy WiFi4EU oznacza, że punkty dostępowe wspierają Wi-Fi CERTIFIED Passpoint® oraz są zgodne z Hotspot 2.0., zapewniając pełne bezpieczeństwo połączeń z publicznymi sieciami WiFi. Natomiast Nuclias Connect - bezpłatne narzędzie do zarządzania siecią - odpowiada za centralne zarządzanie wszystkimi punktami dostępowymi w sieci WiFi4EU.

Punkty dostępowe wyposażono w szereg funkcji odpowiadających za bezpieczeństwo, w tym uwierzytelnianie użytkowników w oparciu o serwer RADIUS oraz filtrowanie adresów MAC, co przekłada się na bezpieczne i stabilne środowisko sieciowe.

WPA3
Bezpłatna aktualizacja oprogramowania na początku drugiego kwartału 2020 umożliwi korzystanie z najnowszego szyfrowania WPA3 zapewniającego bezpieczeństwo sieci WiFi.

Dostępność i ceny
Informacje o dostępności i cenach można uzyskać w warszawskim biurze D-Linka.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...