» załóż konto» przypomnij hasło

Notebooki ASUS G51 i G60 to prawdziwa gratka dla graczy

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 3379 | Komentarzy 0

Notebooki ASUS G51 i G60 to prawdziwa gratka dla graczyASUS, wiodący producent notebooków, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek 15,6-calowego notebooka G51, który zdobył nagrodę „Best Choice” na targach Computex 2009 w kategorii Digital Entertainment Products. ASUS G51, którego stylistyka inspirowana była mecha robotami, może pochwalić się jednolitymi elementami interfejsu i ekstremalną wydajnością w grach, zarówno, jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i dźwięku. Stanowią one zwieńczenie naszych niestrudzonych wysiłków, by sprostać obietnicy: „zaprojektowany dla graczy”. ASUS G51 odznacza się również wiodącymi na rynku technologiami, które dodano, by zapewnić użytkownikom niesamowity dźwięk przestrzenny oddający w pełni realizm gry.

Tym, którzy doceniają wszystkie walory G51, ale wolą większe wyświetlacze, możemy zaproponować 16-calowy ASUS G60.

Imponująca wydajność notebooków wspomagana przez wiodące technologie i komponenty

Inżynierzy Asusa rozwiązali problemy wydzielania ciepła i ulokowania układów, które zazwyczaj pojawiają się przy montażu procesorów graficznych NVIDIA® GeForce™ GTX 260M w 15-calowej obudowie. Dzięki temu G51 jest pierwszym na świecie 15-calowym notebookiem z wyrafinowaną grafiką, wcześniej dostępną jedyn G60 są wyposażone w 1 GB pamięci wideo GDDR3, która jest o 30% szybsza od DDR2. Dzięki temu osiągają one wyniki ponad 10000 punktów w 3Dmark06®, podczas gdy inne 15 i 16-calowe notebooki zdobywają średnio 2000-3000 punktów.

Realizm w grach wspomaga dodatkowo technologia NVIDIA® PhysX™, która zapewnia symulację efektów fizycznych. Obydwa notebooki pozwalają użytkownikom cieszyć się większą wydajnością poprzez overclocking systemu. Teraz jest to prostsze, wystarczy wybrać profil „Extreme Turbo” poprzez intuicyjny interfejs.

Unikalny, dzięki interfejsowi skierowanemu specjalnie do graczy oraz niesamowitym efektom dźwiękowym i wizualnym

Notebooki ASUS G51 i G60 zawierają kilka udogodnień stworzonych specjalnie z myślą o graczach, które dają przewagę nad rywalami. Na szczególną uwagę zasługuje mocne podświetlenie, między innymi klawiatury Chiclet i klawiszy szybkiego dostępu, które nie tylko pozwalają graczom na łatwą konfigurację klawiszy, ale umożliwiają grę w nocy, bez konieczności przerywania rozgrywki. Mocne podświetlenie nadaje tym notebookom supernowoczesny wygląd, który jest zarazem odzwierciedleniem bogactwa nowoczesnego sprzętu i technologii.

Notebooki G51 i G60 zapewniają graczom niezrównaną wydajność w grach, dzięki użyciu wiodącej na rynku karty graficznej i rozwiązań audio. Obydwa notebooki obsługują technologie EAX i CMSS. Są to pierwsze na świecie notebooki wspierające technologię dźwięku EAX Advanced HD 4.0, która zwiększa realizm gry, przez zapewnienie trójwymiarowych efektów dźwiękowych. Notebooki G51 i G60 udostępniają do 64 dodatkowych efektów dźwiękowych z biblioteki dźwięków, gwarantując ultrarealistyczne efekty przestrzenne w ponad 300 wspieranych grach. Dźwięk przestrzenny CMSS wraz z głośnikami Hi-Fi Altec Lansing® i wyświetlaczem Full HD o proporcjach 16:9 - zapewniają poziom rozgrywki i multimediów, jakiemu nie dorównują żadne inne notebooki.

Zaprojektowany tak, by napełnić lękiem serca przeciwników Stylistyka notebooków ASUS G51 i G60 jest inspirowana wyglądem robotów z mangi i filmów science fiction, które wywarły duży wpływ na kulturę popularną. Zachwyca ona futurystycznym połączeniem połyskliwej bieli obudowy i szarości poszczególnych elementów.

Gwarancja: 36 miesięcy


Cena enduser brutto: G60VX – 9999 PLN; G51VX – 8999 PLN

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...