» załóż konto» przypomnij hasło

Natec Tetra czyli pełen zestaw dla komputera

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Natec | Data: 2018-07-25 11:38:26

A A A | Wejść na stronę 1548 | Komentarzy 0

Natec Tetra czyli pełen zestaw dla komputera

Wyposażenie komputera w pasujące do siebie urządzenia peryferyjne nie jest łatwe. Szczególnie trudno jest dokonać tego przy ograniczonym budżecie. Dobrym rozwiązaniem jest zestaw Natec Tetra, który pozwoli na uzupełnienie komputera o bezprzewodową klawiaturę i mysz, głośniki oraz podkładkę. Zestaw dostępny jest w trzech wersjach: grafitowo-szarej, białej oraz biało-błękitnej.

Klawiatura zastosowana w zestawie Natec Tetra to bezprzewodowy, niskoprofilowy model z pełną gamą 104 klawiszy. Znajdziemy tutaj więc blok numeryczny, nieoceniony przy pracy z danymi. Zasięg działania klawiatury to około 10 metrów. Producent podkreśla także żywotność wzmocnionych warstwą PU (poliuretany) nadruków na klawiszach. Funkcje multimedialne uzyskiwane są, podobnie jak w klawiaturach znanych z laptopów, przez naciśnięcie klawiszy funkcyjnych wraz z Fn.

Mysz bez ogonka
Podobnie jak znajdująca się w zestawie Natec Tetra klawiatura, także i mysz jest bezprzewodowa. Niewielka, dopasowana zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych, ma możliwość regulacji rozdzielczości od 800 do 1600 DPI. Mysz korzysta z łączności bezprzewodowej 2,4 GHz.

Głośniki
Niewielkie głośniki stanowiące część zestawu Tetra wprawdzie nie zadowolą melomanów, ale w pełni wystarczą np. do przeprowadzenia telekonferencji. Stylistycznie dopasowane do reszty zestawu, a więc łączące czarny grafit z jaśniejszą szarością, białe lub biało-błękitne (w zależności od wersji całego zestawu), dysponują łączną mocą 6 W. Zasilane są natomiast z portu USB.

Świat pod ręką
Uzupełnieniem zestawu Natec Tetra jest materiałowo-gumowa podkładka pod mysz. Jej wierzchnia powierzchnia współpracująca zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi ma zapewnić większy poślizg, a co za tym idzie także większą prędkość obsługiwanego urządzenia. Podkładka ma nadruk mapy świata i, podobnie jak cały zestaw, jest dostępna w grafitowo-szarej lub białej wersji.

Ceny zestawu Natec Tetra wynosi 119,90 zł.

Specyfikacja:

- Klawiatura
- Liczba klawiszy: 104
- Bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Mechanizm: membranowy
- Niskoprofilowa
- Klawisze multimedialne: tak, 12 - z klawiszem Fn

Mysz
- Rodzaj sensora: optyczny
- Rozdzielczość: regulowana 800 - 1600 DPI
- Bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Liczba przycisków: 4
- Głośniki Moc RMS: 2 x 3 W
- Impedancja: 4 Ohm
- Głośność: 85 dB
- Zasilanie przez USB
- Podłączenie audio: mini-jack 3,5 mm
- Długość kabla: 1,3 m

Podkładka
- Wymiary: 265 x 215 mm
- Grubość: 2 mm
- Tkanina + guma
- Dla myszy optycznych i laserowych
- Powierzchnia typu speed

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...