» załóż konto» przypomnij hasło

Najnowsze modele ultra cienkich notebooków MSI X-Slim X340 i X600

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: DV Hardware | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 3565 | Komentarzy 0

Najnowsze modele ultra cienkich notebooków MSI X-Slim X340 i X600Po premierze notebooka MSI X-Slim podczas targów elektronicznych w Las Vegas MSI ogłasza pojawienie się dwóch nowych modeli z serii ultra cienkich notebooków: X340 i X600 zaprezentowanych na targach CeBIT w Hanowerze. Zupełnie nowe modele charakteryzują się obecnością procesorów Intel z serii ULV osiągając wysoką i oszczędność energii. Seria MSI X-Slim to zupełnie nowa linia produktowa na rynku notebooków. Są lekkie i cienkie, a ich imponujący wygląd zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. MSI zdecydowało się na wprowadzenie na rynek modelu X-Slim i będzie rozwijało tę linie produktową o jeszcze bardziej innowacyjne i ultra mobilne notebooki.
Nowy notebook MSI X340, którego premiera ma miejsce podczas targów CeBIT w Hanowerze, ma podobną specyfikację do modelu X320, czyli między innymi 13’’ matrycę o proporcjach 16:9 i podświetlaną diodami LED, wagę nie przekraczająca 1.3kg oraz grubość, która w najcieńszym miejscu wynosi jedynie 6mm.

Podczas gdy X320 (wykorzystujące platformę Intel Menlow), skierowany jest do użytkowników, którym zależy na długiej pracy na baterii, to X340 korzysta z platformy Centrino. Procesor w X340 to model typu ULV, który został zaprojektowany specjalnie dla potrzeb multimedialnych, zapewniając wysoką wydajność i dużą oszczędność energii. Ilość energii jaką potrzebuje X340 jest o 6 razy mniejsza od tej jaką zużywają inne notebooki. Co więcej, MSI X340 ma kompletna gamę cech multimedialnych. Należy tutaj wymienić niezbędne porty wyjścia i wejścia, wyjściem HDMI i napęd Blu-Ray, a także karta bezprzewodowa w standardzie 802.11 b/g/n Wi-Fi, komunikację Bluetooth, a nawet opcjonalnie z technologią WiMAX.
MSI X-Slim X340

Notebook MSI X340 jest dostępny w trzech kolorach: piasek pustyni, perłowa biel oraz metaliczna czerń, aby swoim stylowym i eleganckim wyglądem dotrzeć do każdego użytkownika.

Podobnymi mobilnymi cechami i imponującym wyglądem charakteryzują się również większe notebooki z serii X-Slim. Najnowszy MSI X600 oparty na platformie Intel Centrino typu ULV, ma 15’’ matrycę o proporcjach 16:9 i waży tylko 2 kg. Według dyrektora marketingowego MSI model X600 stanie się wiodącym produktem na rynku 15” i 16’’ notebooków.

Wszystkie niesamowicie cienkie modele z serii X-Slim można zobaczyć na stoisku MSI (E28) na targach CeBIT w Hanowerze.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...