» załóż konto» przypomnij hasło

MyKronoz: co oferują smartwatche hybrydowe?

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: MyKronoz | Data: 2018-11-15 09:41:50

A A A | Wejść na stronę 718 | Komentarzy 0

MyKronoz: co oferują smartwatche hybrydowe?

Trudno mieć coś bardziej “pod ręką” niż zegarek. Właśnie ta cecha sprawia, że smartwatche stały się popularne. Przy coraz większych smartfonach inteligentne zegarki stają się ich niemal nieodłącznym kompanem, pozwalającym na swobodną kontrolę często wykorzystywanych funkcji telefonu.

Współczesne telefony są coraz większe. Z jednej strony duże ekrany sprawiają, że odczytywanie treści, szczególnie tych multimedialnych, jest bardziej przyjemne, z drugiej jednakże same urządzenia stały się mniej poręczne niż ich kuzyni sprzed kilku lat. I tu z pomocą przychodzą smartwatche, takie jak hybrydowe modele MyKronoz ZeTime.

Muzyka pod kontrolą

Sięganie do kieszeni po niemal 6-calową bestię, za każdym razem gdy chcemy np. przełączyć ścieżkę w Spotify nie brzmi jak wygodne używanie telefonu. O ile prościej jest po prostu dokonać tego samego na niewielkim ekranie zegarka. Często niedoceniana, a niezwykle przydatna funkcja smartwatchy związana z kontrolowaniem muzyki z uruchomionego na telefonie odtwarzacza to naprawdę znacząca zaleta, będąca jedną z cech modeli z serii ZeTime.

Zdrowie pod kontrolą

Nie tylko popularne opaski fitness, ale także smartwatche potrafią być dobrym kompanem podczas treningu. Pomiar tętna pozwala na kontrolowanie wysiłku podczas biegu czy ćwiczeń na siłowni. Tym samym smartwatche ZeTime udostępniają nam informację o zmęczeniu… lub zdenerwowaniu. Wizualnie pasujące bardziej do sali konferencyjnej niż siłowni smartwatche hybrydowe z serii ZeTime mogą pełnić także funkcję ostrzegania przed zbyt wysoką aktywnością serca. Wygodnie i cały czas pod ręką.

Sen pod kontrolą

Pod koniec dnia nie warto zdejmować smartwatcha ZeTime. Urządzenia te posiadają możliwość monitorowania snu, co pozwala nie tylko prześledzić naszą aktywność senną, ale także dopasować budzenie, do odpowiedniej fazy snu w taki sposób, byśmy budzili się bardziej wyspani.

To tylko kilka cech smartwatchy MyKronoz ZeTime, które łączą w sobie klasyczny zegarek ze wskazówkami z możliwościami nowoczesnego smartwatcha.

Smartwatche ZeTime są dostępne na rynku w cenie ok. 870 zł.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...