» załóż konto» przypomnij hasło

Linia pamięci IRDM przyśpiesza z modułami IRDM X

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-12-07 16:00:38

A A A | Wejść na stronę 2174 | Komentarzy 0

Linia pamięci IRDM przyśpiesza z modułami IRDM X

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marek GOODRAM i IRDM, rozszerza linię szybkich modułów pamięci o model IRDM X DDR4 w formacie DIMM.

Produkowane w Polsce moduły pamięci IRDM X DDR4, oparte są o najwyższej jakości wyselekcjonowane komponenty. Symbol X oznacza wyższe parametry i zmodyfikowany radiator w porównaniu do standardowego modelu linii IRDM.

Pamięci IRDM X DDR4 posiadają 8GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single oraz Dual Channel (do 16GB). Nowe pamięci dostępne są w 3 wariantach częstotliwości - 2666, 2800 i 3000 MHz przy opóźnieniach CL16. Parametry te sprawiają, że model dedykowany jest dla wszystkich, którzy oczekują zarówno wysokiej wydajności i niezawodności jak i dostępnego poziomu cenowego.

Niezależnie od konfiguracji moduły dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych – czarnej, czerwonej, niebieskiej oraz białej. W momencie premiery dostępna będzie również limitowana wersja wielokolorowa.

Wraz z premierą nowej linii modułów, producent uzupełnia linię modułów IRDM o pamięć w wersji kolorystycznej digital camo.

 

 

Moduły dostępne są już w ofercie najpopularniejszych sklepów komputerowych.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...