» załóż konto» przypomnij hasło

Lenovo 3000 N500 to niezawodne i ekonomiczne komputery

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 4334 | Komentarzy 0

Lenovo 3000 N500 to niezawodne i ekonomiczne komputeryFirma Lenovo wprowadziła w regionie EMEA nowy notebook Lenovo 3000 N500 z 15,4-calowym ekranem panoramicznym zaprojektowany z myślą o specyficznych potrzebach bardzo małych firm. Atrakcyjny cenowo Lenovo 3000 N500 łączy wysoką wydajność, funkcję Lenovo Care, ulepszone narzędzia multimedialne, opcje łączności zapewniające elastyczność w podróży oraz stylowe wzornictwo. Nabywcy nowego notebooka Lenovo 3000 N500 mają do wyboru wstępnie zainstalowane systemy operacyjne Windows Vista Home Basic, Home Premium lub Business 32. Lenovo 3000 N500 może być wyposażony w jeden z najnowszych procesorów Intela, w tym Intel Core2 Duo. Ponadto notebook posiada cztery boczne porty USB 2.0, port 1394 FireWire oraz czytnik kart „5 w 1”. Rozwiązania te zapewniają dodatkowe opcje przechowywania danych oraz umożliwiają klientom pobieranie i zapisywanie zdjęć, muzyki oraz innych treści multimedialnych. Wybrane modele N500 zostały wyposażone w łączność Wi-Fi, Bluetooth i Ethernet, dzięki czemu są zgodne z wieloma urządzeniami elektroniki użytkowej, takimi jak aparaty i kamery cyfrowe, urządzenia pamięci USB, kontrolery do gier i odtwarzacze MP3. 15,4-calowa matryca notebooka zapewnia duży obszar wyświetlania oraz dodatkowe miejsce podczas używania np. wielokolumnowych arkuszy kalkulacyjnych.

Rozbudowane, panoramiczne notebooki Lenovo 3000 N500 to rozwiązania sprawdzające się w prowadzeniu małych firm oraz w multimedialnej, domowej rozrywce.

„Właściciele bardzo małych firm wymagają elastyczności, dostępności oraz ulepszonego interfejsu użytkownika, który sprawia, że praca z komputerem jest łatwa i bezproblemowa. Przykładamy największą wagę do wyposażenia klientów w najbardziej efektywne, wydajne i stylowe narzędzia komputerowe dostosowane
do potrzeb ich firm, w cenie, na którą mogą sobie pozwolić” - powiedział Vincent Fauquenot, wiceprezes ds. działalności transakcyjnej w Lenovo EMEA.

Cechy notebooków Lenovo 3000 N500:


Złącze High Definition Multimedia Interface (HDMI) - pozwala klientom używać notebooka Lenovo 3000 N500 jako wielokanałowego źródła wideo z zewnętrznym telewizorem lub monitorem. W wybranych modelach dostępna jest kamera internetowa o rozdzielczości 1,3 megapiksela.

Lenovo Care – funkcja ta pozwala użytkownikom za pomocą jednego naciśnięcia przycisku przywrócić sprawność systemu w razie awarii lub infekcji wirusowej.

Technologie Lenovo ThinkVantage – jest to obszerny zbiór narzędzi biurowych i administracyjnych, które obniżają łączny koszt użytkowania notebooka i pozwalają personelowi IT skupić się na innych zadaniach.

Oprogramowanie Lenovo Camera Centre i Lenovo Video Conferencing

Presentation Director – to oprogramowanie do konfigurowania ekranu pozwala szybko i łatwo skonfigurować notebook w celu wyświetlenia prezentacji na zewnętrznym projektorze, monitorze lub telewizorze bez zakłóceń ze strony innych działających aplikacji, m.in. dzięki opcji wyłączenia wygaszacza i komunikatorów internetowych oraz zarządzania zasilaniem.

Legendarna konstrukcja klawiatury – zaprojektowana przez tych samych inżynierów, którzy stworzyli klawiatury do notebooków ThinkPad. Klawiatura Lenovo 3000 N500 zawiera specjalne klawisze skrótu do różnych wbudowanych narzędzi, takich jak Lenovo Care i Presentation Director, jak również przyciski do odtwarzania, zatrzymywania, przewijania i wstrzymywania multimediów.

Dostępność, gwarancja i ceny
Ceny notebooków Lenovo 3000 N500 zaczynają się od 1800 zł brutto dla użytkownika końcowego. Notebooki będą dostępne u Partnerów Biznesowych Lenovo pod koniec listopada 2008 r. Komputery Lenovo 3000 N500 objęty są roczną gwarancją.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...