» załóż konto» przypomnij hasło

Kontroluj światło z dowolnego miejsca – nowa smart żarówka od TP-Link

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TP-Link | Data: 2020-07-28 01:02:03

A A A | Wejść na stronę 406 | Komentarzy 0

Kontroluj światło z dowolnego miejsca – nowa smart żarówka od TP-Link

Żarówka Tapo L510E sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą stworzyć ciekawy klimat w domu i dla tych, którzy często podróżują. Zarządzanie oświetleniem w domu staje się prostsze, niż się wydaje! Wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Tapo. Dzięki niej możesz zarządzać światłem i dostosowywać jasność w zależności od sytuacji czy pory dnia. Ponadto, dzięki aplikacji możesz śledzić zużycie energii, ustawiać harmonogram czy timer działania żarówki. Tapo L510E nie wymaga innych urządzeń, wystarczy jej sieć bezprzewodowa.

Atutem żarówki jest możliwość zapisywania wybranych scen. Wystarczy znaleźć idealne ustawienie i zapisać je pod wybraną nazwą. Dzięki temu, każde spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór filmowy będzie wzbogacony o idealną oprawę świetlną. Teraz możesz poczuć się niczym w kinie bez wychodzenia z domu. Ponadto, tryb wschodu i zachodu słońca pozwala na to, aby światło włączało lub wyłączało się automatycznie, w zależności od pory dnia. 

Dodatkowo, Tapo L510E możesz zarządzać głosowo! Wystarczy zintegrować żarówkę z Amazon Alexa czy Asystentem Google, aby włączyć światło w sypialni, czy zmienić jasność w salonie.

Mając pod ręką smartfon czy tablet nie musisz obawiać się szukania włącznika po ciemku ani przejmować się jeśli zapomnisz wyłączyć światło – żarówka i aplikacja Tapo zapewnia możliwość zarządzania L510E z każdego miejsca i w każdej chwili. Ponadto, dzięki aplikacji będąc na wakacjach z rodziną nie musisz martwić się o nieproszonych gości w twoim domu. Tryb „Poza domem” sprawia, że światło zapala się i gaśnie o przypadkowych porach, co sprawia wrażenie, jakby ktoś z domowników znajdował się w środku. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu, mogą skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza.

Konfiguracja żarówki jest banalnie prosta, wystarczy połączyć Tapo L510E z domową siecią Wi-Fi i podążać za wskazówkami w aplikacji, nie potrzebujesz huba ani żadnych innych urządzeń, aby zarządzać oświetleniem gdziekolwiek jesteś. Ponadto, zaawansowana technologia LED, którą zastosowano w żarówce Tapo L510E jest mniej energochłonna niż większość żarówek tego typu, dzięki czemu rachunki za energię będą jeszcze niższe!

Żarówka została objęta 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej koszt to nie więcej niż 50 zł.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...