» załóż konto» przypomnij hasło

Kontroler Omada Cloud OC200 od TP-Link - stworzony do centralnego zarządzania siecią

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TP-Link | Data: 2018-11-02 14:20:07

A A A | Wejść na stronę 1004 | Komentarzy 0

Kontroler Omada Cloud OC200 od TP-Link - stworzony do centralnego zarządzania siecią

TP-Link wzbogaca serię urządzeń biznesowych z serii Omada, uzupełniając ją o kontroler sprzętowy Omada Cloud OC200, który umożliwia zarządzanie siecią przez chmurę z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To idealne rozwiązanie sieciowe dla małych i średnich firm.

Kontroler OC200 został stworzony do centralnego zarządzania urządzeniami z serii Omada. Funkcje takie jak monitorowanie statystyk ruchu w czasie rzeczywistym i ich analiza poprzez wbudowane narzędzia wizualizacji danych, uwierzytelnianie gości za pomocą strony powitalnej, aktualizacja i restart systemu oraz łatwe skalowanie sieci, wspomogą rozwój każdej firmy.

OC200 wystarczy podłączyć do istniejącej sieci LAN – nie jest wymagane posiadanie komputera lub serwera z oprogramowaniem zarządzającym – takie rozwiązanie znaczenie obniża koszty wdrożenia.

Kontrolerem OC200 można zarządzać zdalnie poprzez chmurę, zarówno za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android jak i przeglądarki WWW.

Urządzenie może być zasilane poprzez port Micro USB lub z wykorzystaniem standardu PoE 802.3af/at, co znacznie ułatwia instalację oraz obniża jej koszty. Drugi port USB przeznaczony jest do aktualizacji oprogramowania lub tworzenia kopii zapasowych konfiguracji sieci.

Producent zadbał o jakość i trwałość konstrukcji urządzenia oraz jego obudowy. Zaawansowany, wydajny chipset pozwala na użytkowanie OC200 nawet w firmach posiadających rozbudowane, wymagające sieci.
Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link.

Kontroler Omada Cloud jest dostępny w sprzedaży i objęty został 5-letnią gwarancją.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...