» załóż konto» przypomnij hasło

Inteligentne stacje dokujące Kensington

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 6428 | Komentarzy 0

Inteligentne stacje dokujące KensingtonKensington, producent akcesoriów do komputerów mobilnych, wprowadził na rynek stacje dokujące do notebooków. Dzięki możliwości podłączenia klawiatury, myszki i monitora, użytkownicy mogą używać laptopa jak komputera stacjonarnego. Urządzenia zapewniają komfort pracy z notebookiem zarówno przy biurku, jak i w podróży. Sprzęt objęto 2 – letnim okresem gwarancji.

Notebook Dock with SmartFit to podstawa do notebooka wyposażona w system SmartFit, który umożliwia ustawienie matrycy na odpowiedniej wysokości. W panelu przednim wbudowano przeźroczystą listwę do bezprzewodowej komunikacji i sterowania multimediami oraz uchwyt na dokumenty. Zwiększona wentylacja zapewnia sprawną pracę notebooka.

Sugerowana cena detaliczna brutto Notebook Dock with SmartFit wynosi 115,90 zł (netto 95,00 zł +VAT).

Notebook Dock with USB Hub jest podstawą do notebooka wyróżniającą się wbudowanymi 4 portami USB. Dzięki temu możliwe jest połączenie z notebookiem przez USB oraz ładowanie urządzeń USB nawet bez włączania laptopa. System SmartFit umożliwia ustawienie matrycy notebooka na dowolnej wysokości. W panelu przednim wbudowano przeźroczystą listwę do bezprzewodowej komunikacji i sterowania multimediami oraz uchwyt na dokumenty. Stacja doskonale poprawia cyrkulację powietrza wokół notebooka. Urządzenie współpracuje z komputerami przenośnymi w rozmiarach do 17".

Sugerowana cena detaliczna brutto Notebook Dock with USB Hub wynosi 299,00 zł (netto 245,00 zł + VAT).

Uniwersalna stacja dokująca Notebook Expansion Dock daje możliwość połączenia z komputerem przez USB oraz ładowania sprzętów z zawsze aktywnych portów USB. Urządzenie dysponuje wbudowanymi portami: 5xUSB, 1xEthernet, 1xStereo, 1xMic. Stacja dokująca ma smukłą budowę o płaskim kształcie. Lepsza wentylacja zapewnia sprawną pracę notebooka. Możliwość postawienia laptopa na stacji zapewnia bardziej ergonomiczne ustawienie matrycy i w efekcie sprzęt zajmuje mało miejsca na biurku.

Sugerowana cena detaliczna brutto Notebook Expansion Dock wynosi 304,00 zł (netto 249,00 zł + VAT).

Ergonomiczna podstawa do notebooka Notebook Expansion Dock with Stand z wbudowaną stacją dokującą, umożliwia połączenie urządzeń peryferyjnych z notebookiem poprzez jeden port USB. Dostępne porty: 5xUSB, 1xStereo out, 1xMic. Sprzęt wyposażono w system SmartFit, który umożliwia ustawienie matrycy na odpowiedniej wysokości. W panelu przednim wbudowano przeźroczystą listwę do sterowania multimediami w komunikacji radiowej oraz uchwyt na dokumenty. Stacja umożliwia ładowanie urządzeń z portu USB.

Sugerowana cena detaliczna brutto Notebook Expansion Dock with Stand wynosi 396,50 zł. (netto 325,00 zł + VAT).

Uniwersalna stacja dokująca Notebook Expansion Dock with Video daje możliwość podłączenia większości peryferiów stacjonarnych. Urządzenie dysponuje portami: 5xUSB z diodami, VGA (video), Stereo out, Mic in. Połączenie z komputerem uzyskuje przez USB. Stacja przenosi sygnał w rozdzielczości od 1280x1024 do 1440x900 pikseli i umożliwia uzyskanie obrazu równolegle na notebooku i monitorze zewnętrznym. Obsługę ułatwia wbudowany w panelu przednim port USB. Dodatkowym udogodnieniem jest unikatowa konstrukcja urządzenia w kształcie pionowej miniwieży, która zajmuje mało miejsca na biurku.

Sugerowana cena
detaliczna brutto Notebook Expansion Dock with Video wynosi 518,50 zł (netto 425,00 zł + VAT).
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...