» załóż konto» przypomnij hasło

Inno3D iChill GeForce GTX 1080 Ti X3

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Chiphell | Data: 2017-03-17 14:39:05

A A A | Wejść na stronę 451 | Komentarzy 0

Inno3D iChill GeForce GTX 1080 Ti X3

Firma Inno3D pokazała nowy model karty graficznej iChill GeForce GTX 1080 Ti X3, która przeznaczona jest do najbardziej wymagających użytkowników. Produkt ten jest fabrycznie podkręcony i zapewnia skuteczny system chłodzenia.

Nowość oparta została na rdzeniu GP102. Urządzenie charakteryzuje się bardzo pokaźną wagą ok. 1,188 kilograma. Producent zdecydował się na podkręcenie urządzenia i przez to rdzeń graficzny pracuje z zegarem 1607 MHz i 1721 MHz w Boost, a 11 GB pamięci GDDR5X ma częstotliwość 11408 MHz. System chłodzenia zbudowany jest z masywnych, dwóch, aluminiowych radiatorów, które bezpośrednio przylegają do grzejących się elementów. Połączono je za pomocą rurek termoprzewodzących i owiewane są przez trzy wentylatory. Te przy niskiej temperaturze są zupełnie wyłączane (zewnętrzne przy temperaturze poniżej 46 stopni i środkowy przy temperaturze poniżej 44 stopni). TDP karty graficznej wynosi aż 280 W. W związku z tym do zasilenia potrzebujemy jedną wtyczkę 8-pin i jedną 6-pin. Nie zabrakło także dwóch złączy SLI.

Na śledziu mamy wyjścia wideo: jedno HDMI 2.0b, trzy DisplayPort 1.4 i jedno DVI-D. Cena nie jest jeszcze znana, ale w przedsprzedaży można model ten zamówić za ok. 3800 złotych.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...

 • Wygraj słuchawki Brainwavz

  Wygraj słuchawki Brainwavz

  Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są słuchawki Brainwavz Omega. Aby zdobyć znaleźć się na liście zwycięzców...

 • Wakacyjny konkurs z marką Honor

  Wakacyjny konkurs z marką Honor

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są gadżety od firmy Huawei. Aby zdobyć znaleźć się na liście...