» załóż konto» przypomnij hasło

iiyama B2875UHSU-B1 – monitor 4K dla wymagających profesjonalistów

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-09-25 00:47:23

A A A | Wejść na stronę 3012 | Komentarzy 1

iiyama B2875UHSU-B1 – monitor 4K dla wymagających profesjonalistów

Monitory do pracy to dość szeroka kategoria urządzeń, w ramach której znaleźć można ekrany uniwersalne oraz specjalistyczne, przeznaczone do realizacji konkretnych, bardziej profesjonalnych zadań. Takim właśnie sprzętem jest, pracujący w rozdzielczości 4K i pozwalający na wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, monitor iiyama B2875UHSU-B1.

Powierzchnia robocza do zadań specjalnych
Nowa propozycja od iiyama to 28-calowy panel wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K, dzięki czemu na ekranie mieści się 4-krotnie więcej treści niż w przypadku urządzeń o matrycach Full HD. Dodatkowo B2875UHSU-B1 wspiera technologię PIP (Picture in Picture) i pozwala jednocześnie wyświetlać obraz z dwóch, różnych źródeł sygnału. Duży obszar roboczy w połączeniu z wysoką rozdzielczością ułatwia pracę z wieloma aplikacjami i pozwala nimi wygodnie zarządzać. To kombinacja stworzona z myślą o architektach, grafikach DTP czy projektantach CAD.

Profesjonaliści docenią też matowe wykończenie matrycy, kontrast na poziomie 1000:1, wysoką jasność równą 300 cd/m2 i superszybki czas reakcji wynoszący 1 ms. Nowoczesne technologie zadbają o zdrowie i komfort ich oczu. Funkcja redukcji niebieskiego, najbardziej męczącego światła ogranicza jego emisję, a o wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych dba funkcja ACR automatycznie dostosowującą kontrast i jasność ekranu do zewnętrznych warunków oświetleniowych.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie
Monitor wyposażono w stopę pozwalającą na dostosowanie wysokości ekranu do osobistych preferencji, a tym samym umożliwiające zachowanie wygodnej, ergonomicznej postawy ciała. Koniec z bólem kręgosłupa! Cieszy również duża ilość portów, od analogowego VGA, po cyfrowe: DVI, HDMI i DisplayPort oraz wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe mini Jack 3,5 mm. Monitor ma też trzy gniazda USB, dwa w standardzie 2.0 i pojedyncze 3.0.

Podsumowując, iiyama B2875UHSU-B1 to sprzęt dedykowany specjalistom, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i szukają uszytego na miarę monitora, którego specyfikacja pozwoli na komfortową prace przez kilka dobrych kolejnych lat. Sugerowana cena tego modelu to 1 799 złotych.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

 • ~fighter

  2017-09-28 14:53:23

  Na iiyama-sklep.pl jest za 1699 zł, właśnie przed chwilą sprawdzałem, bo mnie zainteresował ten monitor. No ale póki co nadal szukam czegoś dla siebie, niewykluczone, że będzie to właśnie iiyama B2875UHSU-B1.

Komentarz 1


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...