» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX wprowadza gamingowy zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2019-09-25 11:54:02

A A A | Wejść na stronę 552 | Komentarzy 0

HyperX wprowadza gamingowy zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu zestawu słuchawkowego dla graczy: HyperX Cloud AlphaTM S. Zapewnia on odpowiednio dostosowany wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.11 oraz suwaki do regulacji tonów niskich na trzech poziomach, co pozwala graczom całkowicie zanurzyć się w rozgrywce.

Cloud Alpha S odznacza się wzornictwem i jakością dźwięku charakterystycznymi dla rodziny produktów HyperX Cloud Alpha, w tym technologią dwukomorową, która oddziela basy od średnich i wysokich tonów, sprawiając że dźwięk jest bardziej realistyczny. Wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1 z funkcją miksera dźwięku pozwala regulować głośność gry i rozmów.

„Cloud Alpha S łączy oszałamiający dźwięk przestrzenny 7.1 z najwyższym komfortem i znakomitym wzornictwem charakterystycznymi dla rodziny produktów HyperX Cloud Alpha” — mówi Julien Millet, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Nowe funkcje rozszerzają rodzinę zestawów słuchawkowych HyperX w celu zaspokojenia potrzeb graczy na wszystkich poziomach zaawansowania”.

Cloud Alpha S zapewnia komfort charakterystyczny dla produktów HyperX oraz jest wyposażony w najwyższej jakości nauszniki wykonane z pianki zapamiętującej kształt ucha z udoskonaloną, oddychającą skórą ekologiczną oraz wytrzymałą aluminiową konstrukcją. Zestaw zawiera również odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, przewód sygnałowy w oplocie, zapasowy zestaw nauszników oraz torbę.

Dostępność
Więcej informacji na temat globalnej dostępności zestawów słuchawkowych HyperX Cloud Alpha S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu modelowi. Sugerowana cena produktu to 549 PLN.
Specyfikacja zestawów słuchawkowych HyperX Cloud Alpha S:

Słuchawki
Przetwornik: dynamiczny niestandardowy, 50 mm, z magnesami neodymowymi
Typ: wokółuszne, zamknięte
Charakterystyka częstotliwościowa: 13 Hz – 27 kHz
Impedancja: 65 Ω
Poziom ciśnienia akustycznego: 99 dBSPL/mW przy 1 kHz
Współczynnik THD: ≤ 1%
Waga: 310 g
Waga z mikrofonem: 321 g
Długość kabla: 1 m
Typ złącza: 3,5 mm (4 bieguny)

Mikrofon
Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
Wzór biegunowy: dwukierunkowy, tłumiący hałas
Charakterystyka częstotliwościowa: 50 Hz – 18 kHz
Czułość: -38 dBV (0 dB = 1 V/Pa przy 1 kHz)

Mikser dźwięku z wejściem USB
Waga: 57 g
Długość kabla: 2 m
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...