» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX rozszerza ofertę pamięci Predator DDR4 RGB i Predator DDR4

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: HyperX | Data: 2018-08-22 17:54:47

A A A | Wejść na stronę 1908 | Komentarzy 0

HyperX rozszerza ofertę pamięci Predator DDR4 RGB i Predator DDR4

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Inc., poinformował o rozszerzeniu oferty pamięci RAM Predator DDR4 RGB i Predator DDR4. Pamięć Predator DDR4 RGB jest teraz dostępna w formie modułów o częstotliwości osiągającej 4000 MHz, natomiast modele HyperX Predator DDR4 zapewniają większe szybkości, pojemności do 128 GB oraz częstotliwości na poziomie nawet 4133 MHz. Pamięci HyperX powstają z myślą o konstruktorach komputerów PC, entuzjastach i integratorach systemów, którzy potrzebują szybkiej pamięci operacyjnej o dużej gęstości.

Nowe moduły Predator DDR4 RGB i Predator DDR4 zaspokoją potrzeby w zakresie pamięci RAM w systemach gamingowych z najnowszymi procesorami Intel lub AMD. Produkty z obu linii są wyposażone w profile Intel XMP-ready zoptymalizowane pod kątem większej wydajności. Pamięć HyperX Predator DDR4 RGB zawiera również w pasek LED zapewniający płynne efekty świetlne RGB1 . Jest kompatybilna z oprogramowaniem do sterowania podświetleniem wielu dostawców płyt głównych, w tym z rozwiązaniami ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i Asrock Polycom RGB. Więcej informacji na temat kompatybilności oprogramowania i płyty głównej można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich partnerów.

„Rozszerzona oferta pamięci Predator DDR4 i Predator DDR4 RGB jest skierowana do następnej generacji entuzjastów komputerów PC, którzy oczekują od swoich systemów największej wydajności” — powiedział Adrien Viaud, Field Application Engineer w firmie HyperX. „Dzięki ponad piętnastu latom doświadczenia w tworzeniu pamięci RAM dla graczy HyperX oferuje produkty znakomitej jakości, a moduły DIMM z linii FURY i Predator czy SODIMM Impact świetnie nadają się dla miłośników gier, którzy konstruują lub modernizują swoje komputery PC i laptopy”.

HyperX Predator DDR4 to pamięci RAM o dużej częstotliwości i małych opóźnieniach, dostępne w postaci pojedynczych modułów o pojemności od 4 GB do 16 GB oraz w zestawach dwu-, cztero- i ośmiomodułowych pozwalających uzyskać pojemność 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. Wszystkie moduły przechodzą gruntowne testy fabryczne pod względem szybkości i są objęte bezterminową gwarancją. Solidna pamięć operacyjna Predator DDR4 łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy: wyjątkową wydajność oraz niezawodność.

Pamięci Predator DDR4 oraz Predator DDR4 RGB będą prezentowane podczas targów Gamescom 2018 w Kolonii w Niemczech w dniach 21-24 sierpnia na stanowisku #C68/D60/D61 w Pawilonie 2.2.

Firma HyperX poważnie traktuje swoje motto „We’re all Gamers” — zależy jej na tym, aby wszystkie oferowane przez nią moduły pamięci, gamingowe zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy lub podkładki pod mysz spełniały lub przewyższały oczekiwania zarówno zwykłych graczy, jak i profesjonalistów, niezależnie od tego, czy korzystają oni z komputerów PC, urządzeń mobilnych, czy konsoli.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...