» załóż konto» przypomnij hasło

HyperX rozszerza nagradzaną linię zestawów słuchawkowych o model Cloud Stinger S

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: HyperX | Data: 2020-09-10 17:20:55

A A A | Wejść na stronę 494 | Komentarzy 0

HyperX rozszerza nagradzaną linię zestawów słuchawkowych o model Cloud Stinger S

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek gamingowego zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger™ S + 7.1. Nowy produkt został wyposażony w technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.11 opartą na oprogramowaniu NGENUITY oraz przetworniki o średnicy 50 mm, które zapewniają efekt pełnego zanurzenia w świecie dźwięku.

W zestawie HyperX Cloud Stinger S, który waży tylko 275 gramów, nauszniki obracają się w zakresie 90°, co zapewnia użytkownikom komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek, a technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 umożliwia jeszcze lepsze zanurzenie się w świecie gry. Przetworniki o średnicy 50 mm sprawiają, że precyzyjny dźwięk wysokiej jakości trafia bezpośrednio do ucha.

„Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger S uzupełnia znakomitą linię produktów Cloud Stinger o technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną kombinacją funkcji” ― powiedziała Bianca Walter, Business Manager, HyperX EMEA. „Rodzina produktów Cloud Stinger została zaprojektowana z myślą o zaoferowaniu użytkownikom wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, komfortu i najlepszej jakości”.

Dzięki piance zapamiętującej kształt ucha i miękkiej sztucznej skórze zestaw Cloud Stinger S zapewnia komfort, z jakiego znane są produkty HyperX. Dodatkową zaletą produktu jest dogodny zestaw funkcji, takich jak mikrofon wyciszany przez podniesienie go do pozycji pionowej, wytrzymałe metalowe suwaki do regulacji oraz regulatory głośności umieszczone na nausznikach. Gamingowe słuchawki Cloud Stinger S mają wbudowany mikrofon wyposażony w funkcję pasywnej eliminacji szumów, z certyfikatami TeamSpeak™ i Discord, które umożliwiają bezproblemowe korzystanie z czatów.

Dostępność
Słuchawki gamingowe HyperX Cloud Stinger S są dostępne w sugerowanej przez producenta cenie 299 PLN w sklepie internetowym HyperX. Więcej informacji na temat globalnej dostępności urządzenia HyperX Cloud Stinger S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu produktowi.

Ze względu na aktualną sytuację związaną z epidemią koronawirusa COVID-19, produkty oraz przesyłki realizowane przez HyperX mogą zostać opóźnione. Firma podejmuje wszelkie możliwe działania, aby razem z partnerami zminimalizować potencjalne efekty tej sytuacji na naszych klientów, a także zapewnić pełną dostępność produktów oraz przesyłki na czas.

Specyfikacja HyperX Cloud Stinger S:

Numer katalogowy:
HHSS1S-AA-BK/G

Słuchawki:
Przetwornik: dynamiczny, 50mm z magnesami neodymowymi
Typ: wokółuszne, zamknięte
Charakterystyka częstotliwościowa: 18Hz-23kHz
Impedancja: 32 Ω
Poziom ciśnienia akustycznego: 95.5dBSPL/mW przy 1kHz
Współczynnik THD: ≤ 2%
Waga: 275g
Długość kabla: 2.5m
Typ złącza: 3.5mm (4 bieguny)

Mikrofon
Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
Wzór biegunowy: jednokierunkowy, tłumiący
Charakterystyka częstotliwościowa: 50Hz-18kHz
Czułość: -40dBV (1V/Pa przy 1kHz)

Kabel USB
Waga: 12g
Długość kabla: 0.15m
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...