» załóż konto» przypomnij hasło

Huawei wprowadza do sprzedaży opaskę sportową Band 4 Pro z wbudowanym modułem GPS

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Huawei | Data: 2020-01-21 18:48:27

A A A | Wejść na stronę 834 | Komentarzy 0

Huawei wprowadza do sprzedaży opaskę sportową Band 4 Pro z wbudowanym modułem GPS

Huawei wprowadza na rynek nowy model inteligentnej opaski sportowej opracowanej z myślą o osobach aktywnych. Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w duży, dotykowy ekran AMOLED oraz wbudowany moduł GPS, dzięki któremu urządzenie jest w stanie na bieżąco określać dokładną lokalizację, a następnie przesyłać dane na smartfon. Urządzenie wyposażono również w wydajną baterię, dzięki której opaska może pracować nawet do 12 dni na jednym ładowaniu. Band 4 Pro jest dostępny w sprzedaży od 20 stycznia w rekomendowanej cenie 299 zł.

Czytelny, dotykowy wyświetlacz
Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 240 x 120 pikseli. Wyraziste kolory i duży kontrast dodatkowo poprawiają widoczność i czytelność. Pomimo sporego wyświetlacza, opaska waży zaledwie 25 gramów. Ekran umieszczony jest na silikonowym pasku, który dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i różowym.

Moduł GPS
Wbudowany moduł GPS pozwala na bieżąco określać dokładną lokalizację, na przykład podczas jazdy na rowerze czy biegania, w tym przebyty dystans i szczegółową trasę. Aby przenieść swoje wyniki na smartfon, wystarczy po ukończonym ćwiczeniu sparować opaskę z urządzeniem.

Zdrowie i sport pod kontrolą
Huawei Band 4 Pro to urządzenie opracowane z myślą o osobach aktywnych, dzięki dedykowanym trybom sportowym: biegi, jazda na rowerze, spacer, trening dowolny, orbitrek, pływanie itp. Dzięki zaawansowanemu systemowi monitorowana Huawei TruSeenTM 3.5, wspomaganemu przez AI, opaska monitoruje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki. Natomiast Huawei TruSleepTM 2.0 pozwala kontrolować tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Urządzenie jest również w stanie zidentyfikować najczęstsze problemy ze snem i dostarcza użytkownikowi informacji o możliwych sposobach poprawy jego jakości.

Asystent na nadgarstku
Huawei Band 4 Pro pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, a także pozwala znaleźć smartfon dzięki funkcji Znajdź telefon.

Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych.

Huawei Band 4 Pro jest dostępny w sprzedaży od 20 stycznia w rekomendowanej cenie 299 zł w sieci Orange, sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...