» załóż konto» przypomnij hasło

Genesis będzie kompletować drużynę CS:GO na katowickim IEM-ie

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-02-23 20:10:12

A A A | Wejść na stronę 950 | Komentarzy 0

Genesis będzie kompletować drużynę CS:GO na katowickim IEM-ie

Startujący pod koniec lutego Intel Extreme Masters 2017 Katowice to wielkie święto e-sportu. Genesis, producent sprzętu gamingowego, właśnie zapowiedział swoją obecność na imprezie.

W czasie trwania IEM-u odwiedzający stoisko producenta będą mogli zgłosić swoją kandydaturę do Team Genesis –aktualnie formowanej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Prócz tego chętni zyskają możliwość porozmawiania z Patrykiem "Rogalikiem" Rogalą, managerem ekipy. Producent przygotuje także sześć stanowisk komputerowych do grania w CS:GO, by każdy mógł już na miejscu pokazać swoje umiejętności.

W trakcie imprezy Genesis zaprezentuje również nowe produkty, m.in. zestaw głośnikowy, mouse bungee czy też nowe obudowy komputerowe. Część z nich będzie dostępna w specjalnych cenach w sklepie producenta, będącym częścią stoiska. W sklepowej ofercie znajdą się również najpopularniejsze produkty z dotychczasowej oferty Genesis. Wśród pozostałych atrakcji nie zabraknie też konkursów z nagrodami – w tym turniejów 1v1 w CS:GO.

Intel Extreme Masters to najdłużej działający cykl e-sportowych turniejów. Impreza potrwa przez dwa weekendy, w dniach od 25 do 26 lutego, a także od 3 do 5 marca. Zawody oczywiście zostaną przeprowadzone na terenie katowickiego Spodka.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Magia świąt - konkurs

  Magia świąt - konkurs

    W naszej redakcji już od kilku dni intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Postanowiliśmy pomóc Wam przejść przez ten...

 • Wygraj słuchawki Brainwavz

  Wygraj słuchawki Brainwavz

  Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są słuchawki Brainwavz Omega. Aby zdobyć znaleźć się na liście zwycięzców...

 • Wakacyjny konkurs z marką Honor

  Wakacyjny konkurs z marką Honor

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są gadżety od firmy Huawei. Aby zdobyć znaleźć się na liście...