» załóż konto» przypomnij hasło

eXtremalne nowinki od MSI

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 4892 | Komentarzy 0

eXtremalne nowinki od MSI24 kwietnia 2009 roku, w warszawskim hotelu Hyatt, odbyła się niesamowita premiera produktów MSI. Na konferencji prasowej oficjalnie przedstawiono najbardziej smukłe na świecie notebooki z serii X-slim oraz niezwykle mobilne i funkcjonalne urządzenia All-in-One. MSI znane na całym świecie z produkcji komponentów, coraz silniej zaznacza również swoją obecność w innych segmentach rynku. Zdobywa coraz szersze uznanie jako producent niesamowitych i nadzwyczajnych notebooków. Podczas piątkowej konferencji, MSI nie zawiodło nikogo i zaprezentowało najbardziej smukłe i absolutnie niesamowite notebooki z serii X-slim.
Oprócz 13.4-calowych modeli X320 i X340, o których informacje krążyły już parę dni przed premierą, można było po raz pierwszy dotknąć finalnej wersji modelu X600. To właśnie w Polsce, premierowo, został zaprezentowany najbardziej płaski i najlżejszy notebook z matrycą o przekątnej 15,6” i wydajną kartą graficzną. Wszystkie ultra smukłe notebooki MSI wzbudziły ogromną ciekawość i wywarły duże wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Ale nie tylko notebooki z serii X-slim były bohaterami podczas warszawskiego spotkania z prasą. Sporo uwagi poświęcono także urządzeniom typu All-in-One. Podczas konferencji, Marek Kołkowski z firmy MSI zaprezentował dostępny od niedawna na rynku model MSI AP1900 oraz absolutną nowość – MSI AE1900 z panelem dotykowym, który w sklepach pojawi się na początku maja.

W drugiej części konferencji prelegentem był Marcin Baniak. Opowiadał on o najnowszych technologiach i rewolucyjnych rozwiązaniach jakie firma MSI stosuje z powodzeniem w swoich komponentach. Uczestnicy konferencji dowiedzieli się wielu szczegółowych informacji na temat unikalnych technologii MSI takich jak DrMOS, czy APS oraz o zaawansowanych funkcjach ułatwiających bezpieczne podkręcanie płyt głównych i kart graficznych MSI.

Poza produktami premierowymi, MSI zaprezentowało również swoje pozostałe flagowe produkty. Wśród nich znajdowały się niezamiennie zachwycające netbooki MSI Wind, między innymi wyposażony w modem 3.5G, model Wind U120H oraz pracujący do 15 godzin bez konieczności ładowania baterii – U115 Hybrid. Poza tym pokazano szereg najnowszych notebooków dedykowanych graczom, takich jak GT725 i GT627, czy wykończonego skórą MSI PX600 Prestige Colection. Wśród płyt głównych wyróżniały się najnowsze rozwiązania pod procesory AM3, do których należą płyty MSI 790FX-GD70 i 790GX-G65, oraz cala rodzina modeli z chipsetem Intel X58, wśród których brylowała najnowsza high-end’owa płyta – Eclipse Plus. Karty graficzne reprezentowały konstrukcje N285GTX Super Pipe OC i N275GTX Twin Frozr OC, wyposażone w układy chłodzenia z dwoma cichymi i wydajnymi wentylatorami oraz miedzianymi rurkami cieplnymi o nadzwyczajnie dużej średnicy 8mm. MSI pokazało również sklepową wersję karty N260GTX Lightning Black Edition, która charakteryzuje się ogromnym potencjałem OC, między innymi dzięki zastosowaniu 10-fazowego zasilania, komponentów stosowanych w przemyśle wojskowym oraz dotykowemu panelowi sterującemu AirForce.

Ultra smukłe notebooki MSI z rodziny X-slim trafiły właśnie do sklepów, dzięki czemu tysiące użytkowników będzie mogło osobiście przekonać się o ich wyjątkowej sylwetce i ogromnej funkcjonalności.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...