» załóż konto» przypomnij hasło

DOD: producent wideorejestratorów na targach IFA Berlin

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2017-08-25 12:33:00

A A A | Wejść na stronę 1832 | Komentarzy 0

DOD: producent wideorejestratorów na targach IFA Berlin

W dniach od 1 do 6 września b.r. w Berlinie odbędą się targi elektroniki użytkowej IFA. Dla producentów sprzętu elektronicznego to niebywała okazja do zaprezentowania swoich najnowszych produktów i rozwiązań.
Na imprezie nie zabraknie tajwańskiego producenta wideorejestratorów klasy premium - DOD Tech. Firma zaprezentuje najnowsze kamery samochodowe przeznaczone zarówno dla kierowców samochodów, jak i dwóch kółek. Na stoisku producenta zostaną również pokazane wideorejestratory z dwoma kamerami w zestawie.

Matryca SONY i lepsza jakość
Wideorejestratory DOD to urządzenia coraz bardziej popularne w naszym kraju nie tylko ze względu na ich praktyczne zastosowanie, ale i jakość nagrywanego obrazu (full HD). Wyposażone w czułą matrycę SONY STARVIC CMOS nagrywają sytuacje, które później mogą zostać odtworzone w celu rekonstrukcji zdarzeń i udowodnieniu czyjeś winy.

Aby jeździło się bezpieczniej
Produkty DOD Tech zostały wręcz naszpikowane nowoczesną elektroniką, dzięki czemu obraz rejestrowany nawet podczas nocnej podróży jest płynny i czytelny. W kamerach zamontowano jasne obiektywy złożone z 6 soczewek z przesłoną f 1/6, oferujące szeroki kąt widzenia. Takie dodatki jak asystent parkowania, wbudowany GPS czy funkcja Speed Camera Alert powinny również znacząco podnieść bezpieczeństwo i komfort użytkowania podczas jazdy.

IFA od lat…
IFA Berlin to jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej. Jest to miejsce spotkań osób z branży oraz możliwość zaprezentowania nowości produktowych. Na imprezie można w jednym miejscu dokonać przeglądu sytuacji na rynku elektroniki, zapoznać się z najnowszymi technologiami czy premierami sprzętu elektronicznego.

Stanowisko DOD będzie znajdować się w hali 4.2, stoisko 116.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...