» załóż konto» przypomnij hasło

D-Link wprowadza Nuclias Connect – scentralizowane rozwiązanie do zarządzania siecią dla firm

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2019-03-01 11:39:49

A A A | Wejść na stronę 526 | Komentarzy 0

D-Link wprowadza Nuclias Connect – scentralizowane rozwiązanie do zarządzania siecią dla firm

D-Link, wiodący producent rozwiązań sieciowych, prezentuje Nuclias Connect – rozwiązanie do zarządzania siecią przeznaczone dla firm sektora MSP. Nuclias oferuje zdalne konfigurowanie, zarządzanie oraz monitoring w czasie rzeczywistym nowych i starszych urządzeń - punktów dostępowych, przełączników zarządzanych oraz przełączników smart.

Oprogramowanie do zarządzania Nuclias Connect można pobrać bezpłatnie na komputery z systemem Windows i korzystać z użytecznych informacji (dane o ruchu sieciowym, informacje systemowe) oraz aktualizacji, jak też łatwej konfiguracji punktów dostępowych oraz przełączników – wszystko to jest realizowane poprzez intuicyjny interfejs.

Uzupełnieniem jest aplikacja Nuclias Connect przeznaczona dla systemów iOS oraz Android z funkcją szybkiego wykrywania lokalnych punktów dostępowych, zabezpieczania, monitorowania oraz możliwością konfiguracji niedużych instalacji. Natomiast Nuclias Connect Hub DNC-100 to przystępny cenowo dedykowany kontroler sprzętowy ze wstępnie zainstalowanym oprogramowaniem do zarządzania.

D-Link rozbudował portfolio urządzeń zarządzanych przez chmurę o przełączniki serii DBS-2000 i dwa nowe, zdalnie konfigurowalne punkty dostępowe Nuclias - DBA-2520P oraz DBA-2820P.

- Nuclias nie tylko ułatwia skalowanie sieci, ale umożliwia skuteczniejsze rozwiązywanie problemów i świadczenie usług dodanych. To rozwiązanie klasy enterprise, opracowane z myślą o potrzebach firm sektora MŚP obejmujące automatyzację, optymalizację oraz rozbudowane możliwości dostosowywania do specyficznych wymogów – jako rozwiązania oraz jako usługi – powiedział Kevin Wen, President D-Link Europe.

Od ponad 31 lat D-Link tworzy kompleksowe, zaawansowane rozwiązania sieciowe przeznaczone dla przedsiębiorstw. Obejmują one przełączniki, urządzenia bezprzewodowe, monitoringu IP, rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieciowe i do zarządzania i gromadzenia danych z najlepszą jakością w swojej klasie.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...