» załóż konto» przypomnij hasło

Cztery płyty główne ASRock z AMD X370

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TechPowerUp | Data: 2017-02-21 17:42:13

A A A | Wejść na stronę 3450 | Komentarzy 0

Cztery płyty główne ASRock z AMD X370

Firma ASRock zamieściła w sieci zdjęcia czterech płyt głównych, które wyposażone są w podstawki AM4 oraz układy AMD X370. Wszystkie z nich przeznaczone są do procesorów AMD Ryzen oraz APU siódmej generacji.

Pierwszym modelem jest ASRock X370 Fatal1ty Professional Gaming, który wykonano w formacie ATX. Na jego pokładzie mamy trzy sloty PCI-Express 3.0 x16, dwa PCI Express x1 i dwa złącza M.2 dla nośników SSD. Poza tym zastosowano tutaj rozbudowaną sekcję zasilania, wysokiej klasy podsystem dźwiękowy Sound Blster Cinema 3, cztery sloty pamięci RAM DDR4, WiFi, kontroler Ethernet 5 Gb/s, wsparcie techniki Nvidia SLI i AMD CrossFire.

Tańszą wersją ma być ASRock X370 Fatal1ty Professional Gaming K4, która będzie miała zmienioną sekcję zasilania, dwa sloty PCI Express 3.0 x16, cztery PCI Express x1, dwa M.2, cztery banki pamięci DDR4, kontroler audio HD Audio z Sound Blaster Cinema 3, kontroler sieci Ethernet 1 Gb/s oraz SLI/CrossFire.

Model ASRock X370 Killer SLI będzie taki sam jak poprzednik z tą różnicą, że tutaj mamy inną kolorystykę i wygląda radiatora na układzie X370, a także zmieniono osłonki na panelu z tyłu i sekcji audio.

ASRock X370 Taichi będzie miał taki sam laminat jak w przypadku ASRock X370 Fatal1ty Professional Gaming. Zmieniono jego kolorystykę, osłonę panelu z tyłu oraz kontroler Ethernet na wersję 1 Gb/s.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...

 • Zgarnij obudowę od Fractal Design!

  Zgarnij obudowę od Fractal Design!

    Mamy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania są dwie obudowy od firmy Fractal Design. Aby zdobyć ten sprzęt wystarczy...